Sobota 13. dubna 2024, svátek má Aleš

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Agáta lítá po soudech, Dopita řádil s MMA legendou! Setkání zařizovala úspěšná sestra

  Mirek Dopita a jeho sestra Jana s legendárním MMA bijcem Andersonem Silvou. | foto: Instagram

  Zatímco se Agáta Hanychová (38) nervuje u soudů, kde se řeší střídavá péče o její dcery Miu a Rozárku, její manžel Mirek Dopita (39) se těmito problémy, zdá se, vůbec nestresuje. Bývalý hráč amerického fotbalu se mezitím na sítích pochlubil sérií snímků s legendárním MMA bojovníkem a bývalým UFC šampionem Andersonem Silvou. Dopita, který má na fotkách opět svůj klasický úsměv od ucha k uchu, se evidentně snažil setkání podat tak, že ho s fenomenálním bijcem pojí skoro až přátelský vztah. Podle zdroje Expresu ale vše zařizovala jeho úspěšná sestra Jana a Mirek si přišel do šatny jen pro fotku.

  V úterý Agáta Hanychová musela k soudu, kde se opět potkala tváří v tvář se svým bývalým manželem Jakubem Prachařem, který by moc rád trávil více času se svou dcerou Miou a měl tedy zájem o úpravu střídavé péče.

  Není tajemstvím, že Agáta vede ještě mnohem vyhrocenější soudní válku s expartnerem Jaromírem Soukupem a soudní tahanice bývalou modelku hodně vyčerpávají.

  Zatímco se Hanychová stresuje kvůli soudům, její současný muž Mirek Dopita se skvěle baví. Agáta sice nedávno hrozila, že Dopita za ní brzy začne komentovat spory se Soukupem, ale to se nestalo.

  Místo toho se bývalý hráč amerického fotbalu na svém Instagramu před pár dny pochlubil sérií fotek s legendárním brazilským MMA bojovníkem Andersonem Silvou.

  Mirek Dopita a Anderson Silva

  Fenomenální bijec s přezdívkou Spider (Pavouk) je ve světě bojových sportů považován za jednoho z nejlepších a nejkomplexnějších zápasníků všech dob.

  V prestižní organizaci UFC držel titul ve střední váze nepřetržitě 2457 dní (v letech 2006 až 2013) a je právem označován za legendu tohoto sportu.

  Anderson Silva s pásem pro šampiona prestižní organizace UFC.

  „Můj oblíbený bojovník, sleduji ho celý život. Je to nejenom jeden z nejlepších zápasníků světa, ale také skvělý člověk, který ani po tom, co v životě dokázal, neztratil respekt, pokoru a lidskost,“ napsal na svém profilu k fotkám se Silvou Mirek Dopita.

  Na setkání s Andersonem Silvou jsme se Mirka Dopity zeptali. Manžel Agáty Hanychové ale na dotazy Expresu do vydání článku nereagoval.

  Mirek Dopita a jeho sestra Jana s legendárním MMA bijcem Andersonem Silvou.

  Dopita se kámoší s MMA legendou? Podle zdroje Expresu setkání domluvila jeho úspěšná sestra

  Fotky, na kterých se Dopita a Silva přátelsky objímají, mohou působit, že ty dva snad pojí až kamarádský vztah. Podle zdroje Expresu tomu tak ale není a Mirek spíše chytře využil toho, že s uznávaným bojovníkem aktuálně na dosud nezveřejněném projektu spolupracuje jeho úspěšná sestra Jana.

  „Je moc šikovná a ve své branži velmi uznávaná,“ tvrdí náš důvěryhodný informátor.

  Mirek Dopita a jeho sestra Jana s legendárním MMA bijcem Andersonem Silvou.

  Jana Dopitová, která je na některých fotkách se Silvou také, je totiž respektovanou maskérkou. Za proměnu herce Václava Neužila ve filmu Zátopek získala Českého lva v kategorii nejlepší masky.

  V minulých letech přidala ještě dvě nominace na prestižní ocenění. „Svou práci miluji,“ uvedla Jana předloni ve velkém rozhovoru pro Novinky.cz .

  Jana Dopitová je uznávanou maskérkou.

  Silva, kterého na Instagramu sleduje přes 5,2 milionu lidí, je soudě podle fotek a videí v Praze už několik dní. Vycestoval sem s partou přátel a kolegů z MMA komunity.

  Společnost mu dělá mimo jiné další skvělý zápasník a bývalá UFC superhvězda Antônio Rodrigo Nogueira. Hlavní město České republiky si brazilští zápasníci užívají nejenom coby turisté, ale jsou zde také za byznysem. Údajně jde o natáčení reklamy a u Dopitové se Silva stavil v maskérně, kde se s ním Mirek s radostí vyfotil.

  Fotogalerie