Neděle 21. dubna 2024, svátek má Alexandra

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Soukup: Dceru mi místo Agáty předávala cizí žena! Hanychová měla podat stížnost na OSPOD

  Úterní soud Agáty Hanychové (38) a Jakuba Prachaře (40) měl velmi zajímavou dohru. Vzhledem k tomu, že modelka byla osobně u soudu, tak nemohla předat dceru Rozárku svému expříteli Jaromíru Soukupovi (54). „Předávka se uskutečnila, ale Rozárku mi předala nějaká zhruba osmdesátiletá žena, kterou já neznám,“ uvedl pro Expres.cz mediální magnát s tím, že pravděpodobně šlo o profesionální chůvu. Podle našeho zdroje navíc válka mezi Soukupem a Hanychovou vygradovala natolik, že Agáta na bývalého partnera poslala oficiální stížnost na OSPOD!

  Agáta Hanychová a Jaromír Soukup jsou aktuálně dohodnutí na tom, že každé úterý a čtvrtek má mediální magnát právo na 8 hodin s dcerou Rozárkou. Desetiměsíční holčičku si Soukup vyzvedává u domu Hanychové v dopoledních hodinách a vrací ji zase večer.

  V úterý ale došlo k menší komplikaci. Hanychová byla totiž u soudu a Soukupovi nemohla dítě předat. Expresu šéf televize Barrandov oznámil, že k předávce ale i tak došlo. Dceru ale předávala cizí žena!

  „Rozárku jsem si převzal. Předala mi ji jakási paní ve věku zhruba 80 let. Vůbec ji neznám,“ uvedl Soukup, který odhaduje, že žena byla profesionální chůva.

  Hanychová, která nedávno Soukupa rozčílila svým výletem do Paříže, kdy dceru Rozárku nechala u své matky Veroniky Žilkové, změnu ohledně předávky vysvětlila Soukupovi tím, že bude časově zaneprázdněná kvůli soudu s bývalým manželem Prachařem.

  U Obvodního soudu pro Prahu 6 se v úterý řešil spor Hanychové a Prachaře ohledně výkonu rodičovské odpovědnosti o jejich dceru Miu. Zhruba dvouhodinové líčení probíhalo za zavřenými dveřmi, tedy bez účasti veřejnosti a médií. Prachař i Hanychová odmítli soud komentovat. Podle zdroje Expresu se řešila úprava střídavé péče.

  „Prachař chce s dcerou pochopitelně trávit více času. Aktuálně mají domluvenou střídavku tři a čtyři dny s tím, že se střídají každý druhý týden. On ale stojí o střídavou péči sedm ku sedmi,“ uvedl informátor Expresu, který si nepřál být jmenován.

  Naši informaci později potvrdila i Hanychová. „Mia dál zůstává v naší střídavé péči, Jakub jen chtěl změnit dny, kdy ji má on. Na tom jsme se dohodli,“ řekla pro Blesk.cz Agáta, která se soudí také se Soukupem.

  Soudní bitva s mediálním magnátem, který by s dcerou Rozárkou také rád trávil více času, je mnohem vyhrocenější. Podle důvěryhodného zdroje Expresu v minulých dnech měla Hanychová na Soukupa podat další ze stížností, tentokrát na OSPOD (Orgán sociálně-právní ochrany dětí).

  „Rozárku chci do střídavé péče,“ uvedl před časem pro Expres.cz Soukup, který má aktuálně právo trávit se svou dcerou pouze 16 hodin týdně.

  Fotogalerie