Pátek 12. dubna 2024, svátek má Julius

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Dělala chudou a narazila! Jakub chce peníze pro dceru! Zákulisí soudu Prachaře a Agáty

  Středeční soud, který řešil spor mezi Agátou Hanychovou (38) a Jakubem Prachařem (40) ohledně společné dcery Mii, trval zhruba půl hodiny a na první pohled se mohlo zdát, že se nic zásadního za zavřenými dveřmi neodehrálo. Podle důvěryhodného zdroje Expresu, který má informace ze soudní síně, tomu tak ale není. „Agáta si hrála na chudinku, co vydělává 15 tisíc měsíčně,“ uvádí náš informátor, který si nepřál být jmenován. Modelka a vlivná influencerka prý pak u soudu tvrdě narazila!

  Ve středu u Obvodního soudu pro Prahu 6 opět řešil spor mezi Agátou Hanychovou a Jakubem Prachařem ohledně péče o jejich společnou dceru Miu. Není tajemstvím, že Prachař, který tentokrát k soudu nedorazil, zásadně nesouhlasí s tím, aby Agáta sdílela na sociálních sítích fotky a videa s Miou. Modelka toto přání ale příliš nerespektuje.

  Z oficiálního dokumentu, který visel na nástěnce před soudní síní, vyplývá, že Prachař je toho názoru, že Hanychová využívá svou dceru k propagaci svých reklamních spoluprací na Instagramu.

  „Otec svým návrhem brojí proti tomu, aby matka zveřejňovala fotografie a videa jejich nezletilé dcery na sociálních sítích, využívala nezletilou k propagaci služeb a produktů a vtahovala ji do mediálního světa a svých veřejných výstupů,“ píše se v usnesení, které má redakce Expresu k dispozici.

  Středeční jednání, které opět proběhlo za zavřenými dveřmi, tedy bez účasti novinářů a široké veřejnosti, trvalo zhruba půl hodiny. Na první pohled se možná zdálo, že vše proběhlo v klidu. Agáta dokonce vtipkovala před novináři, že má tentokrát na sobě levné boty. Podle našeho zdroje ale klidná atmosféra v soudní síni rozhodně nepanovala a Hanychová měla co vysvětlovat.

  „Prachař požaduje, aby peníze z reklam na Instagramu, v nichž figurovala či figuruje Mia, šly na účet jeho dcery,“ uvedl zdroj Expresu, který si nepřál být jmenován.

  Podle našeho důvěryhodného informátora se u soudu řešil také měsíční příjem Agáty Hanychové. „Dělala chudinku a tvrdila, že má 15 tisíc měsíčně. Udělala ze sebe sociální případ. To jí ale nevyšlo, protože se okamžitě vytáhl její úspěšný podcast na Herohero,“ pokračuje náš zdroj.

  Dva úspěšné pořady, prodaná svatba a plno reklam! Je tohle finanční nouze?

  Hanychovou jsme kvůli soudu dvakrát kontaktovali. Influencerka se k dění v soudní síni vůbec nechtěla vyjadřovat. Na jednu z otázek ohledně soudu dokonce reagovala emotikonem zdviženého prostředníčku. Co se pravidelných příjmů Hanychové týče, Agáta má od začátku roku velmi úspěšný pořad na Herohero s Ornellou Koktovou, kde společně vytahují velmi citlivé informace na bývalé partnery či známé tváře z českého šoubyznysu.

  Podcast Agáta a Ornella má v současné době přes 4400 odběratelů. Každý z odběratelů platí 6 eur měsíčně. Pochopitelně něco stojí pronájem studia a samozřejmě je nutné odvádět daň. Každý si ale vypočítá, na jaké sumy si obě influencerky zhruba přijdou.

  Do toho má Hanychová nespočet spoluprací na Instagramu, kde denně dělá reklamy na různé produkty. Zapomenout nemůžeme také na pravidelný pořad se svým bratrem Vincentem na webu Super.cz. V jednom z dílů podcastu na Herohero se také Hanychová svěřila, že prodala loňskou svatbu s Mirkem Dopitou bulvárnímu serveru eXtra.cz za 200 tisíc korun.

  Z výše uvedeného výčtu tedy rozhodně nevychází, že by bývalá modelka měla mít nouzi o peníze, jak podle našeho zdroje naznačila před soudem...

  Fotogalerie