Úterý 18. června 2024, svátek má Milan
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 89 Kč/měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Po exekucích je z Dopity prodejce kosmetiky? Bude řešit velkoobchod, prozradila Expresu Agáta

  Údajně se má živit jako realitní makléř. Pod jeho jménem je ale v současné době na internetu oficiálně nabízena pouze jedna nemovitost v podobě bytu v Ústí nad Labem a Expres nedávno upozornil na jeho statisícové exekuce. Miroslav Dopita se nyní objevil coby kontaktní osoba na e-shopu s kosmetikou své manželky Agáty Hanychové (39). Té jsme se zeptali, zdali svého muže zaměstnala. „Ani nevím, že tam (na webových stránkách) je jeho jméno,“ řekla nám na úvod modelka, která pak ale prozradila plány se svou značkou a odhalila, jakou roli v celém byznysu hraje Mirek.

  Manžel Agáty Hanychové Mirek Dopita na sociálních sítích působí jako úspěšný byznysmen. Na fotkách má vždy úsměv od ucha k uchu, na sobě samé značkové šaty a o víkendech si užívá golf s kamarády.

  Málokdo ale tuší, čím se tenhle chlapík skutečně živí. Podle Agáty si vydělává jako realitní makléř. V současné době najdete na internetu jediný inzerát s jeho jménem, jedná se o byt v Ústí nad Labem.

  Před pár dny redakce Expresu také upozornila, že Dopita je už nějaký ten pátek veden v exekučním registru. Z veřejně dostupných dokumentů je zřejmé, že na něj ještě minulý týden byly vedeny dvě exekuce.

  První exekuční řízení je z roku 2014 a vymáhaná částka činila přes 297 tisíc korun a většinu z toho dělají úroky. Druhá exekuce dělá přes 114 tisíc. Dopita na naše dotazy nereagoval, Hanychová nám pak sdělila, že dluhy už byly splaceny. Spekuluje se o tom, že exekuce měla zaplatit ona. Není tajemstvím, že Agáta svými příjmy táhne rodinu.

  Nyní se objevila další zajímavost. Bývalý hráč amerického fotbalu, ze kterého se Hanychová před časem snažila udělat svého manažera, je nyní veden coby kontaktní osoba na e-shopu Agátiny nové kosmetické značky AG Beauty. Je zde označen jako člověk zodpovědný za velkoobchod. Kromě jména tu najdete číslo na jeho soukromý telefon a také firemní mail.

  Mirek bude řešit velkoobchod, teď mi jen pomáhá. Vše si řídím sama

  Dopita na naše dotazy dlouhodobě neodpovídá, spojili jsme se ale s jeho manželkou. Agáty jsme se mimo jiné zeptali, zdali je skutečnost taková, že zaměstnala ve své firmě manžela, kterému vyplácí mzdu.

  „To ani nevím, že tam (na webových stránkách, pozn. red.) je uvedený,“ reagovala nejprve Agáta, která pak ale prozradila, jaká by měla být Mirkova pracovní náplň.

  „On pak bude řešit s kolegyní velkoobchod. Když si bude od nás třeba objednávat nějaké drogérie, tak to bude řešit on. Je to ale ještě v nedohlednu, takže je jedno, kdo je tam uvedený. Bude se to řešit až tak za pět let,“ vysvětlila Hanychová.

  „Není to tak, že bych ho zaměstnala. Spíše mi s tím pomáhá a nechtěla jsem tam mít svůj mobil, takže asi z toho důvodu tam Mirek je. Stejně si vše řídím já,“ dodala vlivná influencerka.

  Fotogalerie

  Slyšela jsem tři výstřely, říká svědkyně