Úterý 5. července 2022, Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Co předcházelo odchodu Hanychové z vily Like House? Drsná hádka s ostatními

  Byl odchod Agáty Hanychové z vily reality show Like House opravdu dopředu domluvený, nebo šlo o neplánovaný úprk a produkce show drží s dcerou Veroniky Žilkové? Zatímco známá potížistka tvrdí, že její čas v show byl předem vyměřený, indicie tvrdí opak.

  Ve vile Like House měla podle prvotních informací vydržet dlouhé dva měsíce, už první den se ale zhroutila a přiznala, že má problém s komunikací s ostatními soutěžícími. Agáta Hanychová si myslela, že ve vile na všechny ostatní vyzraje svými životními zkušenostmi, o téměř generaci mladší influenceři se jí ale nezalekli. A teď si popišme, co se ve vile stalo.

  Agáta nastoupila se sebevědomím, protože rozhodně má za sebou mediální slávu. Rychle ale pochopila, jak se věci mají. Nikdo, možná kromě Jakuba Smreka alias Freescoota, si z ní na zadek nesedl. Naopak velmi záhy pochopila, že zatímco ona je slavná, za ostatními soutěžícími stojí opravdu pevná základna fanoušků. Hned první den ve vile udělala něco, co neměla, ve zpovědnici vytkla oblíbené Tereze Koubkové alias Holce z Letné, která se na Instagramu zabývá zeleným životním stylem, že si na ekoložku jenom hraje.

  Agáta to vydedukovala z toho,  že jí Tereza neodpověděla na dotaz, jak se bude třídit odpad, protože Tereza zrovna dělala něco jiného.

  Pak přišel den D a všichni soutěžící si společně ve vile pustili první díl, aby se podívali, jak jim to na obrazovce sluší, ale místo toho slyšeli, jak Agáta vysvětluje, proč dala palec dolů právě Tereze.

  „Dislike bych dala asi Tereze, protože mi přijde, že je nejmíň influencerka, působí tady trošku jinak, než jak se prezentuje na Instagramu. Třeba co se týče odpadků. Říkala jsem jí, že to tady budeme nějak třídit, když je to její doména. Ale nějak se toho neúčastnila, to mě u ní zamrzelo,“ vysvětlovala v první epizodě Agáta, čímž se pro ostatní soutěžící stala povýšenou. Její vyjádření se nelíbilo ani Tereze Koubkové, ani ostatním influencerům.

  „Terka na tohle bude určitě reagovat. Vůbec mi nepřišlo, že by se Agáta takhle k Terce chovala. Celou dobu mi spíše přišlo, že je nadšená, že je Terka do té vědy, takže tohle byla trošku podpásovka,“ komentovala situaci tiktokerka Ela Yababy. „Bylo fakt divný to slyšet. V reálu mi nic neřekla. Teď se cítím trochu zrazená a dám si od ní větší odstup,“ reagovala Tereza.

  A Agáta? Ta se to snažila hodit na produkci a divila se, že se právě tato pasáž dostala do sestřihu.

  „Netušila jsem, že skoro všechno, co v tom díle je, se odehrává ve zpovědnici, takže v ní musím nějak víc taktizovat. Mezi mnou a Terkou to vyznělo tak, že jsem ji vyhejtovala za to, že mi nechtěla ukázat, jak třídit odpadky. Terka je naštvaná, což já chápu, ale nemyslela jsem to tak, jak to v té televizi vyznělo,“ řekla Agáta, z jejíchž slov ale nebylo cítit, že by věděla, že bude vilu za dva dny opouštět, takže jí to může být vlastně jedno, co si o ní ostatní myslí.

  Je otázkou, co se stalo mimo kamery, v ten den ale vzniklo video, jež má dokazovat, že její odchod byl plánovaný měsíce dopředu. To Hanychová přiznala v rozhovoru pro Super.cz.

  „Nikdy jsem tam neměla jít na dva měsíce, nikdy bych tam na dva měsíce nešla. Mám děti. Všechno bylo s Primou domluvené dopředu. Protože jsem tušila, že přijdou spekulace, dva dny před odchodem jsem natočila video, které se při mém odchodu, který Prima bude vysílat ve středu, všem ukáže,“ upřesnila Hanychová, která už ale neřekla, co tomu všemu předcházelo.

  Pak přišlo osudné úterý a Agáta se rozhodla Tereze za svá slova omluvit, nakonec to ale v polovině omluvy otočila v to, že ostatní soutěžící si tam přišli válet šunky a jenom ona tam uklízí.

  „To, že u toho nejsi, když uklízíme, neznamená, že to neděláme,“ vmetla jí do tváře Ela a řekla, že si Agáta k úklidu volá kamery, aby bylo vidět, jak uklízí. A to byl nejspíše moment, kdy toho Agáta měla dost. Jenom vyhrkla, že tam ostatní holky nic nedělají, a odešla, což bylo moc i na Tadeáše Kuběnku, gaye, který hrdě nosí make-up, nalakované nehty či umělé řasy.

  „Na to, jak Agáta říkala, že je nad námi a ví, jak to chodí v showbyznysu, se chovala jako malé děcko. Od té situace utekla, místo aby problému čelila,“ shrnul Tadeáš, který v tu chvíli ani netušil, jak blízko je pravdě. Den poté Agáta definitivně opustila vilu s tím, že to bylo dopředu domluvené, což doložila dva dny starým videem, jež vzniklo v den, kdy začal spor s Terezou Koubkovou.

  Opravdu to mohlo být tak, že tam Agáta měla být jenom osm dní, okolnosti jejího odchodu ale jsou tak podivné, že to spíše působí jako úprk od partičky mladých influencerů a od první hádky. 

  O Agátě je však známo, že u ničeho dlouho nevydrží, nebylo by to poprvé, co boj vzdala ještě před koncem. Reality show opustila minulý týden ve středu po osmi dnech a její odchod uvidí diváci na novém kanále Prima Show.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 18:30 čtvrtek 3. března 2022. Anketa je uzavřena.

  • Haha
   60
  • Trapas
   31
  • Tvl
   5
  • Super
   4
  • Cože
   1
  • Sladký
   1

  Cesta do Chorvatska 2022: Jak projet rozkopané Slovinsko a tankovat v Maďarsku

  Premium Dobrá zpráva pro dovolenkáře mířící autem na Jadran. Cesta byla letos hladká, na nejrychlejší trase přes Vídeň, Graz...

  Zbraně, které zaskočily Putina: „Muskovo“ bombardování

  Premium Už druhý den po nočním překročení hranic měli triumfálně projíždět centrem Kyjeva, po čtyřech měsících místo toho vězí...

  Jet sto třicet, nebo zpomalit? Na dálnici můžete uspořit litry paliva

  Premium Ceny paliv opět atakují rekordy. Také si všímáte, o kolik víc řidičů jezdí poslední měsíce „na spotřebu“? Vyzkoušeli...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Úterý 5. července 2022, Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz