Středa 28. února 2024, svátek má Lumír

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Agáta s Kordulou poprvé spolu a samy na párty! Hanychová šíleně zhubla, může za to stres

  Agáta Hanychová (38) vyrazila na party se sestrou Kordulou. Ta už konečně může do klubů, v září oslavila osmnáctiny. Spolu se v baru objevily vůbec poprvé, splnily si tak pořádný sen. Agáta jako starší sestra jistě dlouho čekala na to, než Kordula dospěje a bude ji moci na akce doprovázet. Oběma to neskutečně seklo, Agáta navíc dost zhubla. Přiznala, že za to ale může stres.

  Agáta Hanychová vyrazila vůbec poprvé „na flám“ se sestrou Kordulou Stropnickou. Ta už do barů může, v září totiž oslavila osmnáctiny. Společně se tak objevily na otevíračce klubu Casablanca Sky Bar Prague v hotelu President. V deset už se ale poroučely domů, Hanychová musela druhý den brzo vstávat, chystala se totiž na hory.

  I tentokrát vybírala klubový outfit Agátě Kordula. Ta se stala už prakticky její osobní stylistkou. Modelka díky ní začala vynášet culíky a drdůlky a také šik tělové kousky oblečení s nejrůznějšími moderními detaily.

  „Ségra za mnou přišla do skříně, ona tam chodí často a vždycky mi řekne, že v ní nic nemám, ale pak vždycky nějak vykouzlí něco, v čem nevypadám úplně trapně,“ smála se Agáta, která také v poslední době výrazně zhubla.

  „Je to stresem a péčí o tři děti. Mám toho prostě teď hodně,“ přiznala modelka. Ta po boku mladší sestry doslova zářila, konečně si totiž mohly společně zařádit. A že na to čekaly roky! Dámy si na baru namíchaly vlastní drinky a zkusily i vodní dýmku.

  Sexy sestry vyrazily na otevíračku nového baru

  „Na párty jsme spolu poprvé, poprvé spolu večer. Ale ségra už v tomhle baru byla před týdnem, takže ta to tady zná,“ utrousila Agáta na adresu Korduly.

  „Mám to tady strašně ráda, je mi tady příjemně a je tady nádherný výhled. Ale jsem samozřejmě strašně šťastná, že jsem tady konečně s mojí sestřičkou,“ dodala Stropnická. Ta ovšem za sebou zatím ještě žádné bujaré večírky nemá, jak sama řekla, ten nejdivočejší mejdan ji teprve zatím čeká. To její sestra, dávná rebelka, je na tom jinak.

  „Já už jsem nějaké měla, ale asi byly tak dobrý, že si na ně nevzpomínám,“ dodala Agáta Hanychová. To a mnohem více se dozvíte ve videu.

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...