Pátek 14. června 2024, svátek má Roland
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 89 Kč/měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Hanychová pálí mosty: Pepíno u soudu? Zrada! Beze mě by doteď pracoval na benzínce

  Doteď Agáta Hanychová (39) tvrdila, že se se svým bývalým manažerem Josef Koudelkou (28) rozešla v dobrém a není mezi nimi žádná zlá krev. Teď se ovšem všechno změnilo a modelka se nechala slyšet s tím, že u ní Pepíno skončil. Kdyby jej prý potkala na ulici, zřejmě jí nebude stát ani za pozdrav. To kvůli tomu, že dorazil k soudu o dceru Miu, před který byl předvolán jakožto svědek.

  Agáta Hanychová se netají tím, že ji ranilo, když zjistila, že byl před soud, který vedla s Jakubem Prachařem kvůli dceři Mie předvolán jakožto svědek i její bývalý manažer Josef Koudelka, který dříve nechyběl na jediném influencerčině živém vysílání.

  „Bydlel u mě doma, pomáhal mi s dětmi, s Instagramem, za což byl velmi dobře finančně ohodnocen, Pepína jsem vlastně vytáhla z benzínky, kde pracoval na Moravě,“ uvedla Agáta ve svém podcastu s tím, že se teď podle ní spojil Koudelka s otci jejích holčiček, Jakubem Prachařem a Jaromírem Soukupem.

  Modelka se soudního procesu neúčastnila, když ovšem uviděla Pepína na fotkách, hluboce ji to prý zasáhlo. Nechala se dokonce slyšet s tím, že kdyby teď Josefa potkala, zřejmě jí nebude stát ani za pozdrav. Když od ní odcházel, aby se mohl věnovat jiným projektům, loučili se ještě v dobrém.

  „To bylo o vzájemných neshodách, ale Pepínovi jsem opravdu pomohla, tenhle kluk by jinak pořád dělal na benzínce,“ míní Agáta.

  Josef Koudelka přišel jako svědek Jakuba Prachaře

  „Už mu nechci věnovat ani vteřinu. Možná ze všech těch soudů a nechutností, které ti chlapi vytahovali a dělali mě nejvíc zasáhlo to, že tam ten Koudelka přišel,“ dodala s tím, že podle ní nemusel.

  K soudu byl totiž například předvolaný i majitel Herohero, který žije v Americe a k soudu tak nedorazil. Jedním z hlavních témat procesu totiž bylo i to, kolik si Agáta prostřednictvím svého podcastu na platformě vydělává. Redakce Expresu poprosila o reakci na Agátina slova i samotného Pepína.

  „Pro mě je to uzavřená minulost, s Agátou už nechci být spojovaný. Přišlo mi předvolání k soudu jakožto svědkovi s tím, že se mám v určený datum a určený čas dostavit na určené místo, kdybych tak neučinil, hrozila by mi pokuta padesáti tisíc korun,“ uvedl pro Expres Josef Koudelka.

  Soutěžte o lístky na Votvírák s Expres.cz!

  Jestli fandíte pořádné muzice a super zážitkům, jste tu správně. Máme pro vás totiž soutěž o lístky na festival Votvírák! Každý den rozdáme sedmi šťastlivcům po dvou vstupenkách a na konci ještě vylosujeme ze všech soutěžících i výherce VIP vstupů. Soutěž běží jenom tenhle týden, tak se do toho pusťte a vidíme se na Votvíráku!

  SOUTĚŽIT MŮŽETE ZDE

  Fotogalerie

  Soud Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa ohledně dcery Rozárie