Vsadili byste si na Hanychovou a Soukupa? 5 důvodů, proč mají šanci na úspěch

20. června
Kdybyste přišli před pár týdny do sázkové kanceláře a chtěli si vsadit na to, že novým klukem Agáty Hanychové (37) bude Jaromír Soukup (53), asi by na vás koukali jako tele na nová vrata a měli vás za hodně snadný výdělek. Dvojice, jejíž spojení šokovalo Česko, ve finále má dost společného a vůbec bychom se nedivili, kdyby jim to skvěle klapalo!

1.Moment překvapení

Když se Agáta Hanychová rozešla s fešným chirurgem, nikdo nečekal, že si náhradu najde tak rychle. I když ji v tomto ohledu fanoušci nikdy nepodceňují a vědí, že štěstí přeje připraveným, takový milostný veletoč si nepředstavovali ani v těch nejdivočejších snech a fantaziích.

To, že aktuálně randí s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem, někteří z fanoušků doteď nevydýchali a pořád nemohou pochopit, že neskončila v náručí některého z opálených surfařů, na něž „cílila“ svůdnými fotkami na Instagramu. 

To vše jim hraje do karet, protože taková spojení často vydrží překvapivě dlouho, mnohem déle než těm, kteří k sobě od začátku pasovali.

2.Oba jsou slavní...

Ať už to byli umělecký truhlář, filmový produkční, nebo třeba lékař, vždycky byli méně slavní než ona sama. To se může na začátku zdát jako cenná devíza, ve finále na to ale Agátiny vztahy často dojely.

Se Soukupem nemusí řešit, že její kluk chce být slavný jako ona nebo trpí naopak tím, že chodí se slavnou dámou a je mu to na obtíž, protože by rád milou „holku od vedle“.

3.... a taky slavomani

Jak Agáta, tak Soukup mají slávu rádi a nemohou bez ní být. Pravda, v tomto ohledu si nemají co vyčítat, na druhou stranu o tom oba vědí svoje a to je může buď rozdělit, anebo naopak stmelit.

Probírat se lajky, pročítat si diskuze o své osobě, to všechno je docela baví a rádi o tom mluví. V tom jsou dost podobní manželům Monice a Leošovi Marešovým.

Snad nás brzy čeká pořad Agáta Jaromíra Soukupa, který nahradí Arénu Jaromíra Soukupa.

4.Tři měsíce a dost

Uvidíme, jak dlouho tahle romance vydrží. U Hanychové je zvykem, že déle než pověstné tři měsíce vydrží jen ti nejotrlejší nebo nejperspektivnější partneři a známosti. Se Soukupem randí asi měsíc, a tak je vztah zatím v první třetině. 

Je ale dost dobře možné, že magnát vydrží déle než jeho předchůdci. A že jich bylo! Šéf všehomíra z TV Barrandov je coby bývalý boxer dosti houževnatý a nevzdává se jen tak, natož bez boje...

5.Žilková na Hradě

Když se to Veronice Žilkové nepovedlo s Martinem Stropnickým, mohlo by to klapnout ještě skrze dceru Agátu. Soukup se netají ambicemi stát se váženým státníkem, nejlépe pak prezidentem.

Že to zní jako sci-fi a hodně velký bizár? To Češi přímo milují, a protože se prezident volí přímo, klidně do urny hodí hlas se jménem mediálního magnáta, moderátora, herce, kuchaře, boxera i politického komentátora v jednom, jen „aby byla legrace“. 

Vždyť řekněte, kdy měla naše země tak všestranného muže v čele? A takovou první dámu? 

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Komentáře