Pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Hanychová a Soukup: Chladná předávka nemocné dcery! Teplákovka, pusinky a kapky do nosu!

  Chladná předávka nemocné Rozárky mezi Jaromírem Soukupem a Agátou Hanychovou | foto: Tilen Vajt/Pavel Dvořák

  Kvůli úternímu soudu nemohla Agáta Hanychová (38) předat dceru Rozárku do rukou jejího otce Jaromíra Soukupa (54). Magnát si pak postěžoval, že mu desetiměsíční holčičku předala cizí žena, pravděpodobně šlo o profesionální chůvu. Čtvrteční předávka se už ale uskutečnila podle plánu, jak zdokumentovali fotografové Expresu. Soukup si pro své dítě dorazil netradičně v teplákové soupravě a z jeho tváře šlo vyčíst, že je rozzlobený. Jeho bývalá láska Agáta vylezla před dům jen v šortkách a měla čerstvě umyté vlasy. Dceři pak posílala „pusinky“ a Soukupa vybavila nosními kapkami, protože Rozárka je aktuálně nemocná.

  V úterý byla Agáta Hanychová u Obvodního soudu pro Prahu 6, kde se řešila úprava střídavé péče o dceru Miu, kterou má modelka s bývalým manželem Jakubem Prachařem.

  „Prachař chce s dcerou pochopitelně trávit více času. Aktuálně mají domluvenou střídavku tři a čtyři dny s tím, že se střídají každý druhý týden. On ale stojí o střídavou péči sedm ku sedmi,“ uvedl informátor Expresu, který si nepřál být jmenován.

  Naši informaci později potvrdila i sama Hanychová. „Mia dál zůstává v naší střídavé péči, Jakub jen chtěl změnit dny, kdy ji má on. Na tom jsme se dohodli,“ řekla pro Blesk.cz Agáta, která vede soudní spor také se Soukupem.

  Kvůli tomu, že byla Hanychová v úterý dopoledne u soudu, nemohla Jaromíru Soukupovi předat dceru Rozárku. Magnát, který má aktuálně právo se svým dítětem trávit 16 hodin týdně, si pak postěžoval, že mu holčičku předala cizí žena.

  „Rozárku jsem si převzal. Předala mi ji jakási paní ve věku zhruba 80 let. Vůbec ji neznám,“ uvedl Soukup, který odhaduje, že žena byla profesionální chůva.

  Ve čtvrtek v dopoledních hodinách došlo k další plánované předávce Rozárky. Tentokrát šlo všechno jako po másle a Soukupovi předala dítě přímo Hanychová.

  Chladná předávka nemocné Rozárky mezi Jaromírem Soukupem a Agátou Hanychovou

  Z fotek, které na místě pořídili fotografové Expresu, je zřejmé, že Hanychová si těsně před schůzkou myla vlasy. Ven vyšla jen v kraťasech a lehkém svetříku. Soukup dorazil poněkud netradičně ve sportovní teplákové soupravě a nepůsobil, že by byl zrovna v nejlepší náladě.

  Chladná předávka nemocné Rozárky mezi Jaromírem Soukupem a Agátou Hanychovou

  S Agátou si Jaromír opět sotva vyměnil pozdrav, milovanou dceru naložil do auta a odjel pryč. Těsně předtím se ještě Hanychová s Rozárkou loučila přes okno a posílala jí pusinky. Soukupa také vybavila kapkami do nosu, protože Rozárka je aktuálně nachlazená.

  Chladná předávka nemocné Rozárky mezi Jaromírem Soukupem a Agátou Hanychovou
  Chladná předávka nemocné Rozárky mezi Jaromírem Soukupem a Agátou Hanychovou

  Fotogalerie