Sobota 15. června 2024, svátek má Vít
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 89 Kč/měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Řekneme vám, s kým chodí Soukup! Agáta a Ornella prozradily jeho nový vztah, Agátu to ranilo

  Ornella a Agáta ve svém podcastu | foto: HeroHero

  Agáta Hanychová (38) a Ornella Koktová (31) mají spolu úspěšný pořad na HeroHero, kde je objektem jejich zájmu a drbů samozřejmě i Agátin bývalý partner Jaromír Soukup (55) a hlavně otázka, s kým ten Jaromír po Agátě vlastně chodí. Podle nich to už bylo neudržitelné, jelikož to „všichni vědí a každý se na to ptá“.

  Agáta Hanychová a Ornella Koktová zveřejnily „výbušný“ teaser na svůj nový pořad, v němž se má veřejnost dozvědět, kdo je tou tajemnou ženou, s níž má Jaromír Soukup udržovat vztah už zimy, respektive listopadu/prosince minulého roku. Koktová na Instagramu tvrdí, že tento díl odkryje karty a přijde velké odhalení.

  „Já bych se k tomu normálně nevyjadřovala,“ odpovídá Agátina na Ornellinu otázku, s kým Soukup je. „Ale musím se k tomu vyjádřit proto, že holčičky mi píšou, že nejsem upřímná. Což být upřímná úplně nemůžu, jelikož z každé věty by mohl vzniknout článek, který by mohl ublížit mým dětem a mému okolí. Jaromír může být s kýmkoliv chce,“ pokračuje Agáta, „ale co já vím, a nevím to jenom já, ale ví to celý český showbyznys a všichni novináři, tak je s Gábinou.“

  Agáta Hanychová

  Což zase tak velké odhalení není, jelikož opravdu každý věděl nebo minimálně slyšel, a to zejména mezi společenskými novináři, že Jaromír Soukup má mít vztah s redaktorkou ze společenského média. Ptaly se na to Agátiny „holčičky“, mluvilo se o tom na společenských a akcích a opravdu i „chodily fotky“, jak se v pořadu vyjádřila Ornella.

  „Mně na tom nejvíc ranilo to, že ona byla moje dlouholetá kamarádka,“ říká k novému vztahu Jaromíra Agáta. „Chodila ke mě domů, hrála si s mými dětmi, docela jsem jí pomohla i s Instagramem a byl to člověk, na kterého jsem si myslela, že se můžu spolehnout. Ale mně nejde o to, že někdo chodí s mým bývalým, jde mi o to, že když je někdo s tebou dlouho kamarád a toto se stane, zamilovat se může každý, že se to dozvím od toho člověka jako první. A když jsem ji s tím konfrontovala, tak mi ze začátku i lhala. Do toho jsem měla scény, že jsem ji nepozvala na svatbu, ta byla 29. prosince a oni byli spolu už od půlky listopadu, takže to spíš bylo tahání informací ze mě a pouštění je Jaromírovi a to mě lidsky zranilo,“ říká Agáta a je na ní vidět, že jí je v ten moment do pláče.

  Ornella a Agáta ve svém podcastu

  Její emoční rozpoložení je pochopitelné, Agáta sama říká, že nevyčítá ani jednomu nový vztah, ale že se cítí zrazená tím, že nic ze začátku netušila a byla dle jejích slov klamána někým, kdo byl její kamarádkou po dlouhé roky. Na druhou stranu nová údajná přítelkyně Jaromíra Soukupa není (nebo by neměla být) veřejnou osobou, a proto to taky nikdo nereflektoval.

  Možná, že obě kamarádky Ornella s Agátou chtěly, aby pravda o novém vztahu Jaromíra Soukupa vyšla najevo, možná, že jim bylo divné, že se o nich tak dlouho nikdo nic nepíše, když to „už vědí všichni“, ale tento vztah Soukupa se pohybuje už v soukromé rovině a ten to také právě z tohoto důvodu odmítá komentovat.

  Když se dají dohromady dva exponovaní lidé, pro společenská média je to samozřejmě zajímavé, ale tady je jeden z nich v nevýhodném postavení, není na mediální úrovni jako Agáta nebo Jaromír, nadto čtenář opravdu nemá povinnost znát všechny redaktory jednotlivých redakcí, čili se jedná o informaci jen pro pár znalejších konzumentů bulváru, kteří kromě článků nebo titulků čtou i podpisy pod texty.

  Doopravdy jedinou otázkou je, jakou měly Ornella a Agáta motivaci sdělit novinářčino jméno. Pokud docházelo k nějakému „tahání informací“, jak Agáta tvrdí, to by si měly obě ženy vyřídit mezi sebou nebo by za svou bývalou kamarádkou měla Agáta navždy zavřít dveře a už se k ní nevracet. A nejlépe se poučit z toho, že celebrity a novináři by kamarádi být ve skutečnosti neměli. Ale zveřejnění jejího jména jako nové partnerky Soukupa vlastně žádnou službu nikomu doopravdy neudělá, pro širokou veřejnost je to neznámá žena, pro zainteresované to není žádné překvapení a jediná pikanterie na tom může být pouze bývalý kamarádský vztah.

  Pro samotného Jaromíra Soukupa to už význam nemá žádný. Ten se o tom odmítá bavit, soustředí se ve vztahu k Agátě pouze na probíhající soud o opatrovnictví a možná, že i samotný nový vztah je nyní maličko upozaděn právě kvůli sporu. A myslet si, že jméno této ženy padlo proto, aby se na ni vrhly „holčičky“ a zaplavily jí sociální sítě nadávkami? Tak špatné motivaci se snad ani nechce věřit. Ano, zrada a lež bolí i obyčejné lidi i celebrity, ale lidské vztahy jsou pro každého z nás mimořádně složité a i když máme na někoho mimořádný vztek, neměli bychom využívat svou silnější mediální a fanouškovskou sílu.

  Fotogalerie

  Tajemství přátelství Ornelly s Hanychovou: Jsou věci, o kterých se nikdy bavit nebudeme!