Pondělí 22. dubna 2024, svátek má Evženie

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Ponížení pro Soukupa: Agáta nabízí auto, které jí dal za porod Rozárky! Prodej řeší Dopita!

  Zhruba před dvěma měsíci Agáta Hanychová (38) rozjela poněkud bizarní výprodej věcí, které dostala od bývalého partnera Jaromíra Soukupa (55) v době, kdy tvořili pár. Jednou z položek, které zatím nenašly nového zájemce, je luxusní SUV automobil s pořizovací cenou zhruba 1,5 milionu korun. Vůz modelka znovu nabízí k prodeji, tentokrát do obchodu zapojila svého manžela Mirka Dopitu (39)!

  Agáta Hanychová začala před časem skrz svůj Instagram nabízet k prodeji věci, které dostala darem od expřítele Jaromíra Soukupa, s nímž se rozešla ve zlém a aktuálně vedou soudní válku o dceru Rozárku.

  „Holky, tady jsem se rozhodla prodat pár věcí, který už nechci mít… Špatná energie pro mě,“ napsala tehdy Hanychová, která prodávala například luxusní šperky, ale také automobil Kia Sorento.

  Vůz, který „ v plné palbě“ stál 1,5 milionu korun, dostala podle informací Expresu Hanychová jako dárek po porodu dcery Rozárky. Krátce poté pak Agáta prodala své ojeté porsche. Automobil, za který chce Hanychová 1,1 milionu korun, se stále nepodařilo prodat. Bývalá modelka se tedy rozhodla, že do prodeje zapojí i svého manžela Mirka Dopitu.

  „Holky, stále je ještě k mání. Kdo by chtěl, kontaktujte mého manžela. Jen vážní zájemci,“ píše Hanychová, která kromě informací o vozu zveřejnila také Dopitův e-mail pro případné zájemce.

  Agáta Hanychová nabízí auto, které dostala jako dárek od Soukupa po porodu dcery Rozárky.

  Redakce Expresu už dříve oslovila Jaromíra Soukupa, kterého jsme se zeptali, co si o výše popsaném výprodeji svých dárků myslí. Mediální magnát pro Agátino chování neměl pochopení a naznačil, co se podle něj může za podivným výprodejem skrývat.

  „Osobní dary se neprodávají vyjma případu finanční nouze. A že darů jako jsou šperky, hodinky, auta a podobně bylo dost. Možná by bylo dobré udělat aukci všech darů, které paní Dopitová dostala, když mají špatnou energii,“ uvedl v únoru Soukup, z jehož slov je patrné, že ho Agátin výprodej mrzí.

  Expres už dříve také informoval, že Soukup měl Hanychovou zahrnovat luxusními dary i po rozchodu. Loni jí dal několik drahých dárků k Vánocům. Agáta mu pak vrazila dýku do zad, když si o několik dní později vzala staronového partnera Mirka Dopitu.

  Fotogalerie