Jsi normální? Soukup se opřel do Agáty. Televizní magnát se rozčílil kvůli Veronice Žilkové

21. září
Došlo na první střety v pořadu Agáta Jaromíra Soukupa. Jaromír Soukup (53) kritizoval Agátu Hanychovou (37) za to, že o něm říká všechny podrobnosti mamince a nejlepší kamarádce, což se mu zrovna dvakrát nezdá, těžko říct, jestli to hodlá do budoucna tolerovat. Diváci se ale zastávají Agáty, na kterou je podle nich Soukup až moc přísný. Ten chtěl dokonce přerušit natáčení.

V dalším díle hvězdné reality show Agáta Jaromíra Soukupa ukázala Agáta Hanychová, kolik má taktu. Na otázku, jestli si myslí, že je Soukup dementní, odpověděla s tím, že by mu to neřekla, i kdyby si to myslela. Řeč přišla ale i na Veroniku Žilkovou. Ta si prý vypůjčila od dcery její oblíbenou porozchodovou větu.

Když se Agáty jednou ptali na Jakuba Prachaře, modelka dělala, že ho nezná, čímž dala novinářům jasně najevo, co si o svém expartnerovi myslí a jaký má na něj názor. Stejnou taktiku měla využít i Žilková na dotazy na Stopnického, které jí očividně nebyly zrovna příjemné.

„Vždycky jsem to říkala o Prachařovi a máma říkala, že to je trapné, tak jsem ráda, že to teď použila,“ směje se Agáta.

Žilková měla reagovat na dotaz jedné z novinářek, jak vypadá její komunikace se Stropnickým odzbrojující otázkou: „A to je kdo?“

Na to se Soukup zeptal, jak ho vlastně vnímá Jakub Prachař. S Mirkem Dopitou se už setkal, společně oslavili Kryšpínovy narozeniny. Že by ale navázali přátelství s Jakubem, to zatím moc nevypadá.

„Myslím, že jsi Prachařovi ty i moje máma jedno,“ zpražila jeho nadšení Agáta.

Soukup toho moc netoleruje.

Někteří diváci si všimli, že Soukup lehce zvulgárněl a jali se bránit i samotnou Agátu, která působí v pořadu velice mírně, zatímco Soukup vystrkuje růžky.

„Baví mě to moc! Jen abyste se kvůli tomu pošťuchování ještě opravdu nerozešli,“ vzkázal moderátorovi jeden z diváků.

„Poslední dva díly mě napadá, jestli to dusno mezi nimi je tah, který slouží pro větší sledovanost. Líbí se to občasné popichování se. Ale teď už, pokud je to v každém dílu, je toho hodně,“ psali další.

Agáta Jaromíra Soukupa

Jaromír se rozhodně nekrotil, po chuti mu nebylo třeba to, že Agáta vyzrazuje podrobnosti jejich intimností nejen nejlepší kamarádce, ale i mamince.

„Jsi normální?“ nechápal Soukup s žádostí, aby přerušili natáčení. A jeho postoj nezměnila ani Agáta, která ho ubezpečila, že se rozhodně nemusí za nic stydět.

Fotogalerie

Komentáře