jít naiDNES.cz

Zkrocení zlého muže: Zprvu se Gondíkové smáli, teď si Langmajera vede před oltář

Adéla Gondíková | foto: expres

Začátek vztahu hereckých kolegů Adély Gondíkové (45) a Jiřího Langmajera (53) nebyl zrovna procházkou růžovým sadem. O herci bylo známo, že je velkým milovníkem žen, zato herečka byla zklamaná láskou, když ji opustil kvůli jiné manžel Otakar Brousek nejmladší. I přes to všechno se tento nesourodý pár dal dohromady, ale předpoklady na dlouhý vztah byly skoro nulové. Jenže teď Adéla všem vytřela zrak, jak dokázala zkrotit známého sukničkáře.

Tato pohádka rozhodně nezačala láskou jako trám. V době, kdy se křehká Adéla Gondíková zakoukala do Jiřího Langmajera, žil bohémským životem i přes manželský závazek. Rád si užíval zábavy a krásných žen.

Adéla se do Jiřího Langmajera zamilovala, když měl zrovna za sebou divoký románek s modelkou Petrou Faltýnovou a jeho manželství se otřásalo v základech. Herec ale žil i dál bouřlivým životem, kdy si vodil známosti do svého „kutlochu“ u Divadla pod Palmovkou. 

Herečka měla být jeho dalším „úlovkem“, že si s ní jen pohraje a opět ji pohodí, až jeho manželka opět přivře oči a jeho nevěru přeskočí, jako se tomu dělo doposud.

Jenže to vypadá, že Adéla moc dobře věděla, co chce. Že nebude jen „ta další“ na pobavení. Chtěla být právoplatnou partnerkou, s níž by žil po boku a klidně se ukazoval na veřejnosti.

Lidé ji brali jako naivku, měla dokonce častokrát brečet, že ji „Langoš“ nebere vážně, až to vypadalo, že se jejich cesty opravdu rozejdou.

Nastal velký zlom

Adéla Gondíková zvládla zkrotit milovníka Jiřího Langmajera.

Adéla Gondíková zvládla zkrotit milovníka Jiřího Langmajera.

Pak se najednou Jiří začal měnit před očima. V tichosti se rozvedl, což kvůli jiné nikdy neudělal, a začal se s Adélou po boku ukazovat i na oficiálních akcích, kde si partnerku hrdě vodil za ruku.

Všichni se ptali, co se stalo? Jak je možné, že se takový proutník změnil a zkrotl jako beránek? Vypadá to, že Adélina houževnatost, vytrvalost a obrovská tolerance přinesly vytoužené ovoce. 

Jako jediná vydržela hercovy manýry a avantýry. Nechtěla se nechat zlomit a odehnat, i když ji ostatní od vztahu s ním odrazovali. A tohle asi na Langmajera platilo. Adéla si ho dokázala zkrotit, být za tu skvělou milenku, dala mu zázemí, které mu po rozvodu tolik chybělo.

Místo večírků svatba

Adéla se o Jirku velmi pečlivě stará.

Adéla se o Jirku velmi pečlivě stará.

Najednou se vzdal večírků a hlavně žen. Teď se točí jen kolem snoubenky Adély, kterou brzy pojme za ženu, i když tvrdil, že už do chomoutu nevleze.

To ještě netušil, jak silnou partnerku vedle sebe má. A teď se z nich i přes špatný začátek konečně stanou manželé, kteří opravdu zvládnou všechny překážky, když zvládli divokou „Langošovu“ povahu. 

Fotogalerie

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Vémoly je mi líto. Bez něj bychom O2 arenu nevyprodali, říká šéf Oktagonu

Karlos Vémola a Attila Végh. První jmenovaný po dvou minutách padá v Oktagonu k zemi a píše tím další část příběhu,...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat