jít naiDNES.cz

Adéla Gondíková potřebuje ve vztahu svobodu. Bydlí snad bez Langmajera?

Sympatická herečka Adéla Gondíková (45) si svou lásku k Jiřímu Langmajerovi (52) doslova vybojovala. I když jim nikdo nedával šanci, tvoří pár už několik let. Ale nezměnilo se něco v jejich lásce? Pohledná brunetka totiž začala mluvit o svobodě a potřebě dýchat. Začala snad žít sama? Expresu se otevřela.

Herečku Adélu Gondíkovou Expres potkal na tiskové konferenci k projektu „Roztančené jeviště“, kde sama ukáže svůj taneční um. Ale přiznává, že doma si to nemá s kým zkoušet, protože dcera ani partner nejsou taneční typy.

„Já sama tanec miluji, ale do tanečních jsem nechodila. A teď nemám s kým tancovat. Partner na to moc není,“ smála se herečka, která vypadá čím dál tím lépe.

A od tance jsme se dostali až k jejímu vztahu s Jiřím Langmajerem. Dokážou na sebe vůbec žárlit po letech? „Já nejsem žárlivý typ, nežárlím, myslím si, že nemám ani důvod. A Jirka ani nevím, možná občas,“ řekla se smíchem Adéla.

A doplnila, že by se žárlivým partnerem být nemohla. „Já miluju svobodu, potřebuju svůj prostor nadechnout se. Když mě někdo začne utiskovat, utíkám pryč,“ dodala Adéla.

Potřebuje snad natolik svůj prostor, že žije radši sama bez partnera? K tomu se už herečka nevyjádřila. Ale vypadá to spíš, že měla na mysli jen duševní svobodu, ale jinak potřebuje mít vedle sebe muže, který jí bude velkou oporou.

Více se dozvíte v otevřeném videorozhovoru, kde se ke všemu Adéla vyjadřuje.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:21 neděle 19. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  11
 • Trapas
  9
 • Haha
  8
 • Cože
  7
 • Sladký
  6
 • Tvl
  5
Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Vémoly je mi líto. Bez něj bychom O2 arenu nevyprodali, říká šéf Oktagonu

Karlos Vémola a Attila Végh. První jmenovaný po dvou minutách padá v Oktagonu k zemi a píše tím další část příběhu,...

Komentáře