Taneční jízda zastupitele Adama Scheinherra: Na parketu řádil s půvabnou kolegyní!

  14:48
Pražský zastupitel a lídr Prahy sobě Adam Scheinherr to pořádně rozjel na...

Pražský zastupitel a lídr Prahy sobě Adam Scheinherr to pořádně rozjel na pražském plese. | foto: Expres.cz

Na pohled působí jako politik z učebnice, vymazlené sociální sítě plní zásadně tématy, které se týkají rozvoje hlavního města. Ale i zastupitel Adam Scheinherr (Praha sobě) za to umí pořádně vzít! Redakce Expresu získala videa z afterpárty po nedávném plese Hlavního města Prahy, na kterém to někdejší náměstek primátora pro dopravu roztáčí na parketu s půvabnou mladou dámou!

I politik se může odvázat, proč by ne. Ovšem Adama Scheinherra by člověk nejspíš na krále parketu netipoval. Platí za pracovitého zastupitele, také vystudoval strojní inženýrství a fyziku, dokonce pracoval v Ústavu jaderného výzkumu coby projektový manažer divize Radioaktivní odpady a vyzařování.

Přesto právě on byl hlavním tahounem večírku po pražském plese, který v prosinci hostil žofínský palác.

Redakce Expresu získala videa, na kterých Scheinherr tancuje na známé hity s neznámou, ale velice půvabnou mladou ženou. S tou nejprve nějaký čas strávil o samotě na gauči při sklence vína, velice zblízka si povídali.

Dáma si následně Scheinherra odvedla na parket. Ten ve spěchu dopil skleničku, odložil ji a pak předvedl pořádnou show. Nechyběla otočka ani několik velice nápaditých pohybů, za které by se nemusel stydět ani Michael Jackson.

Adama Scheinherra jsme se zeptali, jak si párty užil, zda padl i nějaký ten panáček a také kdo byla ona dáma, která mu v průběhu večera dělala společnost. A odpověď vás překvapí!

„Na ples se každý rok těším a umím si ho pořádně užít. Když je ples, tak je ples! Dáma, na kterou se ptají, bude zřejmě některá z mých kolegyň. Doufám, že si videa s mou taneční kreací všimnou tvůrci StarDance a pozvou mě do příští sezony!“ vzkázal vzkázal šéf hnutí Praha Sobě.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:48 úterý 13. května 2025. Anketa je uzavřena.

  • 16
  • 6
  • 5
  • 4
  • 2
  • 1
Vstoupit do diskuse
Témata: Adam Scheinherr
Vezmeme vás na titulní stranu

Patrik Kincl: S Miou jsme teď kamarádi. Přijeli jsme spolu a byl jsem za ní v práci