Úterý 23. dubna 2024, svátek má Vojtěch

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Adam Pavlovčin o sňatcích pro stejnopohlavní páry: Jde o slovíčkaření, chceme rovnost

  Adam Pavlovčin (28) promluvil o svém názoru na manželství pro všechny. „Myslím si, že ten ultimátní cíl je dostat to do úplné rovnosti a za tím si stojím i já,“ sdělil Expresu zpěvák. Ten zůstává i nadále single, soustředí se totiž na svou kariéru. Chystá velký koncert, připravuje se na festivaly a hrát jej možná uvidíme i v Paříži.

  Adam Pavlovčin se po delší době objevil znovu ve společnosti, okouzlil i změnou image. Zpěvák, který se živil modelingem je totiž na styling expert, na narozeninovém koncertu skupiny Lake Malawi překvapil nejen trendy outfitem, ale i knírkem, který mu velmi sluší. S Albertem Černým by si prý rád střihl i hudební spolupráci, my se ovšem Adama zeptali i na téma, které momentálně rezonuje českou společností, a to jsou sňatky stejnopohlavních párů, jež nedávno řešila vláda.

  „Teď jsme na pomezí názorů, že je super, že se nějaké složky přidaly a hrajeme si s určitým slovíčkařením. Neříká se tomu manželství, ale partnerství a tak dále. Myslím si, že ten ultimátní cíl je dostat to do úplné rovnosti a za tím si stojím i já,“ má jasno Adam. Ten se sám do chomoutu nechystá, zatím zůstává single.

  „Jsem se svým okruhem a rodinou velmi šťastný, přikládám jim velkou váhu. Pokud se ptáte na partnera, tak tam nic nového, jsem nezadaný,“ prozradil nám. Že by to náš rozhovor nějak změnil a potenciální zájemci mu po něm začali psát, si ale nemyslí.

  „Já to říkám už dva roky a nic, hledám ty zástupy lidí,“ přiznal se smíchem. „Je to asi i na mě, jak si nastavím priority, zda se budu naplno věnovat vztahu či kariéře, určitě jde kloubit obojí, já jsem na ten klíč ale ještě nepřišel,“ dodal vzápětí.

  Adam Pavlovčin promluvil o sňatcích pro stejnopohlavní páry

  Adam se na kariéru soustředí opravdu naplno, podle zjištění Expresu by se měl stát i součástí Olympijských her v Paříži, kde má chystat Jordan Haj koncert s hosty.

  „Možná, že ještě něco přijde a možná teď schválně mlžím a naschvál nic neprozrazuji,“ vyjádřil se k tomu zpěvák záhadně. Prozradit zatím může svoje plány na jaro a na léto. Fanoušci si opravdu přijdou na své, v květnu plánuje koncert na Občanské Plovárně, chybět nebude ani na festivalech jako Colours of Ostrava, ve Varech či na Slovensku.

  „Strhne se taková slovenská vlna, teď budou vycházet chvíli jen slovenské songy,“ prozradil ještě Adam Pavlovčin. Podívejte se i na video s celým rozhovorem, obsahuje spousty dalších informací.

  Fotogalerie