Mišík si předpověděl vyhazov ze StarDance, jeho fanynky překvapily (právem)

Je to nefér, příště to můžu být já, řekl po překvapivém vypadnutí Daniely Šinkorové Adam Mišík (21), zrzavý oblíbenec dívčí omladiny, která ho nejvíce držela v taneční soutěži. A také jeho píle, abychom byli upřímní, Mišík totiž netančil zle, jenže v letošní sestavě to nestačilo. A vědomy si toho jsou právě ty, které mu fandí.

Několikrát se soutěž StarDance stává závdavkem k vyhlášení občanské války. Nejblíže tomu byla v době, kdy tam tančil Lukáš „Tydýt“ Pavlásek a lidé mu z recese posílali hlasy, zatímco soutěž opouštěl jeden talentovaný tanečník za druhým. Pro jedno zasmání dobré, ale když se pak tohle komické vyřazování stalo pravidlem, úsměvy už tuhly a na internetu se začalo chrastit virtuálními zbraněmi a tábory fanoušků šly proti sobě do ostrého slovního boje.

Letos by se mohlo zdát, že StarDance ovládne hlavně mladší ročník, to protože doba za ty tři roky neuvěřitelně pokročila a dneska má největší sílu ten, kdo je vidět na Instagramu. Vydělávají se tam peníze, dostávají se pozvánky na akce, každý krok a výrok se pečlivě sleduje a komentuje. Na to vsadila i Česká televize a do sestavy letošního ročníku vzala i dvě instagramové celebrity, Moniku Bagárovou a Adama Mišíka.

Ani jeden z nich nevydržel do vyšších kol. Což znamená, že StarDance je přesně tak upjatá, jak na obrazovkách vypadá. Tady si se žádnou slávou nevystačíte, tady musíte oslovit diváky zas a znovu, ostatně Leoš Mareš, který se také nedočkal ve StarDance finále, by mohl vyprávět.

Adam Mišík, který měl přitáhnout to mladší publikum, už při minulém vyhazovu prorokoval svoje vypadnutí, což se mu také splnilo, ale jak moc je letos StarDance jiná, to je poznat zejména v diskuzích, kde panuje až zázračná soudržnost.

Adam Mišík pózuje se svou partnerkou.

„Hlasovala jsem pro něj, ale letos mi bude líto všech, je to silný ročník,“ dá se vystavit tento komentář jedné Mišíkovy fanynky jako zobecnění toho, co nyní sledujeme na obrazovkách.

Zatímco jindy je ve StarDance nějaká otravná snaživka, nemehlo, dřevo, komik pro zasmání a nějaký starší ročník pro nostalgii, letos jsou tam tihle všichni taky, ale bohužel se zrovna všechny tyto prototypy sešly tak, že umějí tančit.

Pavla Tomicová s Markem Dědíkem

A divák neví.

Divák je zmaten, protože kolo od kola sleduje, jak se všichni zlepšují a ti, kdo byli na začátku na vyhazov, jsou nyní favorité. Fanynky Adama Mišíka tak musely uznat, že co se týče hudby, sáhnout na něj nedají, ale to neznamená, že nejsou ochotny ve svém fandění trochu polevit tam, kde vidí, že to nemá smysl.

Adam netančil špatně, z historie známe daleko příšernější tanečníky, jenže letos je opravdu tak silná sestava, že lze těžko hlasovat jen pro jednoho. Pod instagramovým profilem Adama Mišíka i na oficiálním Facebooku StarDance jsme tak svědky letos spíše vzácného diváckého souznění – je nám líto, že Adam vypadl, ale tento rok budeme brečet u všech.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:23 4. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  51
 • Haha
  13
 • Tvl
  13
 • Trapas
  10
 • Sladký
  10
 • Cože
  8
Komentáře

Mohlo by vás zajímat