jít naiDNES.cz

Nechci mít ostudu před národem, říká Mišík o StarDance. Má šanci vyhrát?

Adam Mišík je bezesporu benjamínkem letošního ročníku StarDance …když hvězdy tančí. Přípravu ale rozhodně nefláká. Před každým tréninkem se svou krásnou partnerkou Kateřinou Krakowkovou ještě dře v posilovně. Má šanci na vítězství jako jeho předchůdce Zdeněk Piškula?

Když se před dvěma lety ve StarDance představil Zdeněk Piškula, hned několikrát se zopakovalo, že jde o historicky nejmladšího soutěžícího, který tu možnost dostal. A tehdy osmnáctiletý Piškula svou šanci využil a stal se králem parketu.

Něco takového nyní, jak se zdá, má v úmyslu i Adam Mišík. Má ale jednu velkou nevýhodu. Zatímco Piškula se tanci věnoval již před StarDance, Mišík se přiznal, že je tancem nepolíbený.

„Když mi zavolali, jestli se chci účastnit další řady StarDance, upřímně jsem dost váhal. O klasickém tanci nevím vůbec nic a nechtěl jsem si udělat ostudu před národem. Ale přece jen to je nabídka, která se neodmítá, a výzvy mám rád. Ještě k tomu mám skvělou partnerku, která se mnou má velkou trpělivost,“ svěřil se Mišík.

Přípravu rozhodně nebere na lehkou váhu, ve videu si můžete pustit, jak vypadá takový jeho tréninkový den. Rozhodně se nedá říct, že by se Adam flákal.

Je ale otázkou, zda dosáhne na korunku vítěze jako jeho téměř vrstevník Piškula.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:39 18. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  13
 • Haha
  10
 • Tvl
  10
 • Sladký
  8
 • Trapas
  7
 • Cože
  5
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře