Úterý 27. února 2024, svátek má Alexandr

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Mišík o přítelkyni i tchyni Kubelkové: Natálka mě srovnala. Iva je pro mě inspirací

  Zatímco moderátorka a modelka Iva Kubelková postoupila do StarDance do sedmého kola, zpěvák a herec Adam Mišík se s taneční soutěží rozloučil už ve čtvrtém kole. Známý muzikant, který taneční show účinkoval před dvěma lety, se v rozhovoru pro Expres rozpovídal o slavné mamince své přítelkyně Natálie Jiráskové. Co mají Natálka a Iva Kubelková společného?

  Moderátorka Iva Kubelková (46) předvádí ve StarDance fantastické výkony a patří mezi největší favority na celkové vítězství. Každý večer ji v hledišti podporují manžel i dcery Karolína (14) a Natálie (19). Natálčin partner Adam Mišík (26) se objevil na přímém přenosu taneční show pouze jednou.

  „Mé důvody absence jsou pracovní. V sobotu se většinou pořád něco děje, takže jsem to stihl jednom jednou, ale tuto sobotu bych měl dorazit a těším se,“ sdělil Expresu muzikant, který se stal kmotrem nového CD Radka Bangy.

  Zpěvák ale poznamenal, že všechny díly sleduje zpětně. „Je to naše rodinná událost, takže samozřejmě fandím, odkud se dá,“ dodal Adam, který je velkým fanouškem Ivy Kubelkové.

  „To, že je Iva krásná, je samozřejmě jeden z atributů, na který lidé logicky poukazují. Pro mě je Iva naprosto úžasná hlavně ve vnitřních a duchovních věcech. Jak se vypořádává s věcmi a jaký má pohled na věc, to je pro mě inspirativní. Jsem rád, že ji můžu v životě mít v rámci Natálky,“ pěl ódy na svojí potencionální tchyni Mišík.

  Adam Mišík s Natálií Jiráskovou na přímém přenosu StarDance.

  Adam Mišík také odhalil, že Natálie sdělila po své mamince nejen půvab, ale také spoustu vlastností. „Bavil jsem se s tatínkem Natálky o tom, že jsou si hodně podobné,“ smál se Adam. „Natálka na mě dává pozor a naučila mě žít jako normálního člověka. Srovnala mě“ svěřil se Expresu bývalý proutník, který o ženy nikdy neměl nouzi.

  Přemýšlel už Adam nad zásnuby? „Tato otázka se nabízí, ale Natálka je stále mladá, já poměrně také, ale na to je ještě čas,“ dodal na závěr zamilovaný Adam Mišík.

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...