Mišík promluvil o první dovolené s Natálkou. Proč teď dlouho nikam nepojedou?

6. srpna
Zamilovaný Adam Mišík (23) si nemůže vynachválit svou lásku Natálii Jiráskovou (17). Při zmínce o jeho milé a jejich první dovolené v Řecku se potutelně usmíval a bylo na něm poznat, že vzpomínky na jejich „poprvé“ jsou stále živé a plné vzrušujících chvil. Co o romantickém výletě Expresu prozradil?

Zpěvák Adam Mišík kvůli práci moc času nemá, ale co by pro partnerku Natálii Jiráskovou neudělal. Chtěl s ní strávit nějaký čas sám, jen oni dva, žádný dospělý dohled kvůli Natálce. Zkrátka aby si mohli dělat, co chtěli.

A že ta dovolená v Řecku podle fotek vypadala opravdu romanticky, plná zábavy, ale i vzrušujících chvilek, kdy si užívali jen sami sebe, moře a letních teplých večerů.

Adam Mišík s Natálií Jiráskovou řádí v Řecku.

„Dovolená je od toho, aby si člověk odpočinul, takže jsem odpočatý,“ prozradil zpěvák tajemně, u čehož se potutelně usmíval. 

Bylo na něm poznat, že ty hezké chvíle si chce uchovat co nejdéle v hlavě a myslet na to, kdy si to zase zopakují. Budou mít na sebe teď kvůli jeho pracovnímu vytížení čas?

Ve vlaku dováděl s modelkou Terezou Budkovou.

Na premiéru filmu Bullet Train s Bradem Pittem se jelo stylově vlakem.

„Mám bohužel až do konce roku tak tři dny volna, takže teď se věnuji práci, zkoušení, natáčení a ještě chci vydat nějaké písničky,“ přiznal při cestě na premiéru filmu Bullet Train.

Prý by to na jeho vztah s dcerou Ivy Kubelkové nemělo mít negativní dopad, tak snad jejich velká láska nakonec neztroskotá právě na jeho velké vytíženosti.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Komentáře