Zlatý hřeb body shamingu: Modelku Candice Swanepoel trollí pár dní po porodu!

Fotografové načapali Candice jen dvanáct dní po porodu a modelka si okamžitě vysloužila kritiku za břicho. | foto: instagram

Modelka Victoria's Secret si dva týdny po porodu vyrazila na pláž a pochopitelně na sobě měla bikiny. Naneštěstí andílka dohnaly objektivy fotografů, a tak nemusela čekat dlouho, než přišly první reakce na modelčino poporodní bříško. To Candice Swanepoel (29) ovšem po právu dopálilo a na výtku, nad níž zůstává rozum stát, reagovala.

Vysmívat se něčí vizáži patří mezi nejoblíbenější koníčky lidstva a rozhodně se to netýká jen Čechů, jak si to o sobě sami Češi myslí. 

Na pranýř hanby bylo nedávno předloženo stále velmi štíhlé tělo modelky Candice Swanepoel, již fotografové zachytili těsně po porodu. Andílek Victoria’s Secret se rozhodl nezůstat pasivní a svým kritikům poslal vzkaz.

Jsem dvanáct dní po porodu syna, a pokud máte potřebu psát mi něco ošklivého, začněte u sebe. Lidé k sobě umí být opravdu neuvěřitelně krutí. Představy o ženské kráse jsou dnes téměř nedosažitelné,“ nevěří vlastním očím kráska, kterou trollí za mírně vypouklé břicho, jež má většina žen i několik měsíců po porodu.

Svého syna jsem nosila devět měsíců a myslím, že mám právo mít malé bříško. Je to proto, že jsem modelka? Jsme taky obyčejní smrtelníci, tak mě nechte užít si volno na pláži!“ nechápe Candice zlověstné poznámky. Já nemusím schovávat břicho jenom proto, že lidé mají pokroucené a nerealistické představy o ženském těle!“

Rozhořčení Candice Swanepoel se není co divit, i kdyby nebyla po porodu, je jen její věc, v jaké formě se vyvalí na pláži a ve svém volném čase. Jenže modelku v době pořízení snímků dělilo ode dne, kdy přivedla na svět druhého syna, pouhých dvanáct dní, takže jakýkoliv útok na její „nedokonalé“ břicho je tentokrát nemístný. Dotyční by si měli zopakovat anatomii lidského těla a možná k tomu přihodit kapitolu o reprodukci, aby získali vhled do všech změn, které sebou „jiný stav“ přináší. V případě, že se nejedná o nedostatky ze základní školy, je to akorát ukázka zvrácené mysli.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 6:31 10. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  21
 • Haha
  9
 • Trapas
  7
 • Cože
  6
 • Sladký
  6
 • Tvl
  6
Komentáře