8 designových bytových doplňků, které letos nejvíc frčí!

Světelné řetězy už jsou v módě několikátou sezonu a očividně budou ještě nějakou dobu v kurzu. Existuje nespočet variant a dokáží prostor hodně pozvednout. | foto: Dailymail

Jaké bytové dekorace jsou letos nejvíc v kurzu? Podle serveru Pinterest je to na základě četnosti vyhledávání obrázků osm následujících prvků. Máte také některé z nich doma? Pokud ano, jste určitě cool!


1.Neonové svítící doplňky

Neonové svítící dekorace. Pokud chcete, aby to u vás doma vypadalo jako v...

Neonové svítící dekorace. Pokud chcete, aby to u vás doma vypadalo jako v nevěstinci, rozhodně skvělá volba. Jinak nechápeme, kdo by tohle chtěl mít doma!

2.Macramé závěsy

Závěsy Macramé byly v módě za časů hluboké totality a jak to tak vypadá, tento...

Závěsy Macramé byly v módě za časů hluboké totality, a jak to tak vypadá, tento hit se nám opět vrací. Při vkusném provedení to nemusí vypadat zle.

3.Oddělovače prostoru

Děliče prostoru mohou být velmi dobrým způsobem, jak opticky rozčlenit prostor,...

Děliče prostoru mohou být velmi dobrým způsobem, jak opticky rozčlenit prostor, pokud nemáme dostatek místností, ale přesto chceme vytvořit v bytě různé zóny.

4.Závěsné dekorace

Závěsné dekorace, věčná klasika hipsterských obydlí, zde nemůže chybět!...

Závěsné dekorace, věčná klasika hipsterských obydlí, zde nemůžou chybět! Připouštíme však, že některé dekorace tohoto typu mohou být vkusné.

5.Pletené deky

Tlusté pletené deky jsou v módě patrně od té doby, co frčí severský styl...

Tlusté pletené deky jsou v módě patrně od té doby, co frčí severský styl relaxace, hygge, což je něco jako zevlování v teple domova. Inu, kdo by pohrdl?

6.Svítící řetězy

Světelné řetězy už jsou v módě několikátou sezonu a očividně budou ještě...

Světelné řetězy už jsou v módě několikátou sezonu a očividně budou ještě nějakou dobu v kurzu. Existuje nespočet variant a dokážou prostor hodně pozvednout.

7.Solná lampa

Solné lampy asi již dávno nemají zdravotní účely, na nočních stolcích však...

Solné lampy asi již dávno nemají zdravotní účely, na nočních stolcích však vypadají poměrně pěkně. Jejich měkké světlo je pravděpodobně důvodem, proč si je stále více lidí pořizuje.

8.Samolepicí tapety

Samolepicí tapety dokáží zcela změnit ráz místnosti během pár minut. A nejlepší...

Samolepicí tapety dokážou zcela změnit ráz místnosti během pár minut. A nejlepší je, že když vás omrzí, můžete se jich opět zbavit a nalepit na kýžená místa nové!

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:57 19. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  8
 • Tvl
  8
 • Cože
  7
 • Trapas
  7
 • Haha
  5
 • Sladký
  5


Komentáře