Filmový švagr Sylvestera Stalloneho promluvil o kampani Me Too: Ať mlčí!

Americký herec Burt Young, který přiletěl na otočku do Česka, aby navštívil muzikál Rocky, promluvil o kampani #MeToo. Ta momentálně děsí mužskou populaci Hollywoodu. A téměř osmdesátiletý představitel mafiánů nemá pro „práskače“ pochopení.

Ačkoliv právě díky roli Paulieho v jednom z nejúspěšnějších dramat z boxerského prostředí v historii Rocky získal nominaci na Oscara, Burt Young byl převážně obsazován do rolí mafiánů. I proto je mu nejspíš takzvaný zákon omerty tak blízký. Hollywoodský herec si totiž myslí, že by se jím měli lidé držet i v běžném životě.To bylo zřejmé z jeho reakce, když jsem se ho zeptali na kampaň Me Too. Lidé příliš moc mluví. Mám rád soukromí a nelíbí se mi, když lidé vytahují soukromé věci na světlo, rozmazávají to a ubližují lidem, ať je to pravda, nebo není,“ řekl nám otevřeně Young s tím, že si myslí, že dotyčným často jde jenom o zviditelnění se na úspěšnějších.

Kritický je i v případě honu na Kevina Spaceyho, kterého kvůli nepotvrzenému obvinění rovnou vystřihli z posledního filmu. „Nelíbí se mi to a nesouhlasím s tím,“ říká Young.

Nově obvinění ze sexuálního obtěžování čelí i jeho dlouholetý kamarád Sylvester Stallone. „Je vinen,“ okomentoval to ve vtipu Young a rychle dodal. „On má rád ženy, ale je to ženatý a rovný chlap,“ vysvětlil herec, který si po boku Sylvestera Stalloneho zahrál ve všech pokračováních Rockyho.

Málokdo ale ví, že on sám býval úspěšným boxerem. „Nastoupil jsem do devatenácti zápasů a jeden prohrál,“ vysvětlil Young s tím, že se Stallonem nikdy neboxoval. „Bál se mě. Nechtěl jsem mu ublížit,“ svěřil se ve video rozhovoru pro Expres.cz Young.

Co ještě řekl o Stallonem a je stále v kontaktu s Talií Shire? To se dozvíte ve video rozhovoru.

Fotogalerie

Komentáře