Přátelé se bojí o život Pitta kvůli smrti jeho přítele. Byl na něm závislý

Kamarádi se bojí o Brada Pitta kvůli smrti jeho blízkého kamaráda. | foto: Koláž Expres/Profimedia

Kamarádi Brada Pitta se bojí o jeho zdraví. Před měsícem totiž spáchal sebevraždu jeden z jeho nejbližších přátel, Chris Cornell. Zanechá léčení a propadne opět alkoholu?

Když se začátkem května Brad Pitt přiznal k závislosti na alkoholu a drogách, netušil, co ho za pár týdnů čeká. Tehdy tvrdil, že aktivně dochází na léčení a liboval si, jak skvělého si našel terapeuta.Teď se však hercovi přátelé vyjádřili, že mají o Brada strach.

Pitt měl totiž velmi blízký vztah se zpěvákem Chrisem Cornellem, frontmanem kapely Soundgarden. Ten se oběsil 18. května v hotelovém pokoji v Detroitu.

26. května pak proběhl pohřeb, kterého se Brad také zúčastnil.

„Chris a Brad byli jako bratři. Bere tuto ztrátu tak, jako by přišel o někoho z nejbližší rodiny, a přátelé se obávají, že dopadne tvrdě na dno,“ svěřil se médiím jeden z hercových přátel.

Pitt byl na Cornellově pohřbu zdrcený.

Pitt byl na Cornellově pohřbu zdrcený.

Měl to být údajně právě Chris, který stál při Bradovi, když se rozpoutalo mediální šílenství kolem rozvodu s Angelinou.

„Důvěřoval mu ve všem. Bylo to upřímné a věrné přátelství. Když Brad podléhal svým démonům, Chris tu byl vždy pro něho. Pomáhal mu vést šťastný život a podporoval ho v setkávání anonymních alkoholiků,“ tvrdí kamarád.

Chris byl Pittovi velmi blízký.

Chris byl Pittovi velmi blízký.

A jeho tvrzením odpovídají i slova Brada Pitta, který ještě před Cornellovou smrtí řekl: „Jsem na Chrisovi závislý a budu ho následovat všude.“

Fotogalerie
Ohodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:54 17. října 2017. Anketa je uzavřena.

 • Sladký
  14
 • Cože
  10
 • Haha
  9
 • Super
  7
 • Trapas
  7
 • Tvl
  7


Komentáře