Zápas dvou staříků: Legendární boxer vyzval slavného hrdinu akčních filmů Seagala

Tohle se může stát snad jenom v Americe! Boxerská legenda George Foreman si osmašedesáti letech natolik věří, že vyzval na desetikolový zápas v boxu skrz sociální sítě herce Stevena Seagala. Pokud hvězda akčních filmů nabídku přijme, půjde o naprosto unikátní událost.

Osmašedesátiletý George Foreman toho za svou kariéru zažil požehnaně. Dvakrát dokonce získal titul pro světového šampiona v těžké váze. Poprvé se mu to povedlo v roce 1973, kdy z pozice jedničky sesadil Joea Fraziera. O výsadní postavení ho v roce 1974 v legendárním zápase ale připravil  fenomenální boxer Muhammad Ali.Foreman to ale nevzdal a podruhé se světovým šampionem stal v roce 1994, kdy mu bylo 45 let! Dnes chystá osmašedesátiletý ranař nejspíše další ze svých šílených návratů. Na sociálních sítích totiž vyzval na desetikolový zápas v boxu fenomenálního herce Stevena Seagala.

Herec, režisér a mistr bojových umění v jedné osobě nejspíše teprve zvažuje, jestli tuto nabídku vůbec přijme. Pokud by ale šestašedesátiletý Seagal na zápas kývl, svět by se mohl těšit na naprosto unikátní bitvu.

V ringu by se potkali dva senioři, kterým málokdo v současné době věří, že ve svém věku vydrží celých deset kol. Navíc Seagal není žádný boxer. Za svůj život se věnoval zejména aikidu, karate, judu a kendu. Boj v rukavicích by pro něj nemusel být zrovna ideální variantou a soupeř Foreman by tak byl ve značné výhodě.

Po ostře sledovaném zápase Conora McGregora s Floydem Mayweatherem se tak Amerika možná dočká něčeho, co je ještě šílenější. 

Fotogalerie

Komentáře