10 nejhorších nehod způsobených streamováním za jízdy!

  •   14:03
  • diskuse

serie havarii na silnicich. | foto: youtube.com

Poslední velkou nehodou, která zastihla internet a celý svět, je bouračka mladých dívek na Ústecku. Nejsou to jenom ony, kdo si ovšem zahrává se životy. Lidé jsou nesoudní. Za zábavu by dali i život.

Je to až trestuhodné, jak si lidé neuvědomují závažnost situace na silnici. Nedochází jim, že neohrožují jen sebe, ale třeba také jiné účastníky provozu. Rodiny s dětmi, mladé nezkušené řidiče, starší lidi. Raději se věnují svým telefonům, natáčejí videa, což je pro ně v tu chvíli to nejdůležitější.Dobře vypadat, být populární, získávat spoustu lajků a pochval, jak hezké video to točí. Bohužel většina takto hezky natočených videí končí ošklivými haváriemi. V některých případech i smrtelnými. Lidé si myslí, že se jim na silnici nemůže nic stát, protože jsou v autě. Opak je pravdou.

Zpívání do kamery, rozhovory s přáteli při live streamu, natáčení velké pohody nebo cesta z mejdanu atd. Při takovýchto příležitostech se zkrátka řidič nemůže plně soustředit na jízdu. Následky jsou potom obrovské.

Bohužel tímto netrpí pouze přímí aktéři dopravní nehody, ale stejně tak jejich blízcí. Ti přijdou o svého milovaného přítele, sourozence, rodiče nebo dítě. Poslední smrtelná autonehoda vysílaná live nám je dobrým příkladem.

Komentáře