Overaly, kytky, boho! České blogerky radí, co nosit tohle léto a být cool!

  •   17:00
  • diskuse

České blogerky nám poradily s tím, co nosit. | foto: Instagram

Módní trendy. Téma, které se řeší vlastně neustále. Mění se tak rychle, že nestíháme obměňovat skříň a být aktuální. Proto jsme vyzpovídali přední české blogerky, aby nám řekly, co už je stoprocentně out a s čím zazáříte v podstatě kdykoli.

Blogeři a youtubeři tvoří v dnešní společnosti opravdu velkou část. Určují trendy, jsou následováni a jejich slovo bývá pro většinu dospívajících klíčové. A proto jsme se vydali na typicky blogerskou událost, kterou byl Bloges Coco Market v Karlových Varech, kde přední české blgerky prodávaly své oblečení.Vyzpovídali jsme je na téma trendy aneb co teď vlastně nosit. A co nám řekly? Například Nikol Moravcová z Bloges Robes, která se blogováním živí, přiznala, že se aktuálními trendy příliš neřídí a je sama sebou. To vnímá jako největší výhru.

„Budou se nosit volány a proužky. My vlastně už dopředu vidíme kolekce z showroomů, ale abych pravdu řekla, moc se trendy neřídím. Nosím to, co je mi pohodlné, co se mi líbí, a nenechávám se strhnout aktuálností. Líbí se mi třeba styl Standy Majera nebo Jenovéfy Bokové. Super styl má i Monika Koblížková. S Leošem jsou naprosto idylický pár,“ řekla pro Expres.cz.

To její společnice Michaela Štoudková si zase stojí za tím, že všechno staré, je dobré. „Myslím si, že se to všechno opakuje a vrací, takže není nic, co by bylo úplně out,“ prozdradila nám s tím, že když některé kousky uchováte ve skříni, jistě se vám zanedlouho budou hodit. „Já je bohužel schovávat nemohu, protože už to oblečení nemám kam dávat,“ smála se.

Karol z blogu With love K zase čtenářům radí, aby se nebáli overalů a výrazných rtěnek. „Myslím si, že overaly, kytky a obecně vzory dost letí. No a pak rtěnky! Nikdo přece nechce být panda,“ narážela na to, že oční stíny nejsou v tomto počasí úplně ideální volbou, protože se téměř pokaždé rozmažou.

Nejvíce nám toho ale doporučila až Bára z Vogue Haus, která je vlastně nejúspěšnější českou blogerkou. Její sociální sítě sleduje více než čtvrt milionu lidí z různých koutů světa a její fotografie obdivuje například i módní návrhář Karl Lagerfeld. „Za mě to jsou určitě trendy jako boho, volné topy, spadlá ramena, šifon. Z barev potom světle modrá, světle růžová, žlutá a bílá,“ uvedla s tím, že nejvíc na outfitu stejně dělají doplňky. „U mě to jsou kabelky a boty,“ uzavřela.

Sečteno a podtrženo - v boho stylu a uvolnění zkrátka nešlápnete vedle!

Fotogalerie

Komentáře