Berenika Kohoutová má náhradu za manžela: Našla si jeho kopii v Tváři

Poté, co Berenika Kohoutová přiznala, že se jí na počátku natáčení Tvojí tváře rozpadlo manželství, vyvstala otázka, kdo je tajemný mladík, s kterým sdílela před necelými dvěma týdny intimní snímek na Instagram. Všichni si mysleli, že jde o Pavla Čecháka, kterému je typově podobný, ovšem chyba lávky. Kohoutová se zakoukala do jednoho z tanečníků Tvojí tváře!

Možná jde o nový vztah, možná o pomstu manželovi. Ať tak či onak, snímek, který sdílela Berenika Kohoutová před dvěma týdny na Instagram, vyvolal mnoho spekulací. 

Zprvu se zdálo, že na okraji její postele sedí Pavel Čechák, když se však Berenika svěřila, že s ním už několik měsíců netvoří pár, ukázalo se, že jde o tanečníka z Tvojí tváře Lukáše Nechvátala. 

„Nepotvrdím vám, jestli jsme spolu, nebo ne,“ řekla pro web Extra.cz Kohoutová. Potvrdila tím však, že nejde o jednorázové vzplanutí, nýbrž o trvalé sblížení. Proč by jinak snímek na sociální síť umisťovala?

Berenika Kohoutová sdílela fotku z postele s neznámým mladíkem. Zprvu se zdálo, že jde o Pavla Čecháka. Teď je jasné, že se jedná o tanečníka z Tvojí tváře Lukáše Nechvátala.

Berenika Kohoutová sdílela fotku z postele s neznámým mladíkem. Zprvu se zdálo, že jde o Pavla Čecháka. Teď je jasné, že se jedná o tanečníka z Tvojí tváře Lukáše Nechvátala.

Může se však také jednat o jistou formu pomsty. Podle slov vítězky Tváře to byl totiž právě její manžel, který se rozhodl vztah rok a půl po svatbě ukončit. 

Lukáš je fešák.

Lukáš je fešák.

„Když se dospělý rozvedený muž se dvěma dětmi rozhodne, že si mě vezme, a po roce a půl se rozhodne, že už mě nechce, tak je to takové... No, člověk to nečeká. Představa, že starší chlapi vědí, co chtějí, se mi tím trošku rozmetala,“ svěřila se pro Magazín DNES s tím, že si teď hodlá hledat mladší muže a vychutnat si mládí.

Nutno dodat, že Lukáš je typově Čechákovi velmi podobný. Přesněji řečeno, na první pohled jsou jako přes kopírák!

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:04 25. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  46
 • Haha
  30
 • Super
  21
 • Cože
  19
 • Tvl
  15
 • Sladký
  12
Komentáře