Kohoutová to vzala hopem: Po rozchodu s Čechákem má už v posteli jiného!

Herečka Berenika Kohoutová (26) se nedávno rozpovídala o tom, že se rozvádí s bývalým manželem Táni Vilhelmové Pavlem Čechákem (40). Stěhování probíhalo během účinkování v show Tvoje tvář má známý hlas, přesto se vnadná brunetka před několika dny pochlubila polonahým mužem v posteli. Že by šlo o nový objev?

Herečka Berenika Kohoutová všechny překvapila zprávou o náhlém rozchodu s Pavlem Čechákem. Ačkoli si teprve před rokem a půl řekli ano a vše nasvědčovalo tomu, že jsou spokojení, najednou se octla sama. Ve čtvrtečním Magazínu DNES prozradila, že se během účinkování v Tváři musela stěhovat a prožívala jedno z nejvíce hektických období v životě.Před několika dny přitom na svou sociální síť sdílela fotku polonahého muže v posteli, který sice nápadně připomíná právě jejího manžela, ale při detailnějším pohledu je znát velký věkový rozdíl.

Mladík s tmavými vlasy a vousy seděl na posteli polonahý a Berenika o něj opřela svou nahou nohu, která vykukovala zpod peřiny. 

Berenika Kohoutová sdílela fotku z postele s neznámým mladíkem.

Berenika Kohoutová sdílela fotku z postele s neznámým mladíkem.

Co fotce předcházelo, si můžeme jen domýšlet, nicméně běžného kamaráda by si jen tak do ložnice zřejmě nevzala. A tak nezbývá než si položit dotaz, zda si už za manžela nenašla náhradu. 

Jak totiž sama v otevřené zpovědi naznačila, ani její muž zřejmě není sám.

Máte tip, kdo by to mohl být? Neváhejte kontaktovat redakci Expresu na e-mail tip@expres.cz!

Fotogalerie

Komentáře