• Antiyoutuber
  • jít naiDNES.cz

Ben Cristovao má úspěch ve světě a jeho recitování to není: Co dokázal?

Ben Cristovao vyhrál na Mistrovství Evropy. | foto: Instagram, profimedia.cz

Oblíbený umělec Ben Cristovao (29) je kromě zpěváka také talentovaným sportovcem. V minulosti získal pohár za jízdu na snowboardu a teď vyhrál Mistrovstvi Evropy 2017 v bojovém sportu. Co nám tenhle mladík ještě asi ukáže?

Je pohybově nadaný, umí si získat fanoušky, nahrává písně, které se dostávají do rádií. Každý by si řekl, že Benovi Cristovao bylo dáno do vínku příliš schopností, jenže tenhle exotický zpěvák teď ukázal, že umí ještě víc.

Ben Cristovao vyhrál první místo.

Na svém instagramu se pochlubil fotkami z Mistrovství Evropy v bojovém sportu jiu jitsu, kde stojí na stupni vítězů. „Ten pocit když vyhraješ IBJJF Mistrovství Evropy 2017 a neumíš správně držet vlajku svýho teamu. To jsem prostě já,“ napsal k fotce, ze které čiší upřímná radost.

„Mám za sebou 4 vyhrané zápasy, 2 na body, 2 na uškrcení a hlavně tunu adrenalinu a nejkrásnější zážitek z bedny. Tenhle sport mi změnil život, vrátil mi do néj kázeň a disciplínu, pravidelně udržuje mé ego dole,“ uvedl dále.

Cristovao je tak bezesporu jedinou osobností, která v bojových sportech dokázala i víc, než se jen vyfotit s rukavicí jako to má ve zvyku například Leoš Mareš. Ben se dostal na světovou soutěž a ukázal, že by se s přehledem uchytil i jinde, než v hudební průmyslu.