Tenistka Barbora Strýcová šokuje: Vyhrožují mi smrtí! Je za tím hazard?

Barbora Strýcová odhalila odvrácenou tvář sportu. | foto: Facebook/Barbora StrýcováProfimedia.cz

Být úspěšný sportovec, to není žádný med! Své o tom ví tenistka Barbora Strýcová, která se na svém Facebooku svěřila s děsivou zkušeností. Kdo jí vyhrožoval smrtí?

Jednatřicetiletá Barbora Strýcová se rozhodla svým fanouškům ukázat odvrácenou tvář profesionálního sportu. Zkušená tenistka tak napsala status, ze kterého doslova mrazí.„Nikdy jsem se neschovávala před fanoušky, ale ráda bych Vám ukázala i pár reakcí, které mi chodí po prohraných zápasech,“ začíná své vyprávění Strýcová.

Svůj smutný text česká sportovkyně doplnila o několik fotek, které jsou mimo lidské chápání. Na snímcích je vidět, jak odporné zprávy někteří „fanoušci“ píší tenistce, která zrovna vstřebává zklamání z porážky.

Jeden ze screenů, které sdílela tenistka Barbora Strýcová na svém Facebooku.

Jeden ze screenů, které sdílela tenistka Barbora Strýcová na svém Facebooku.

Za vším je sázení! Oni hrubiáni tak svou finanční ztrátu házejí na neúspěch hráčky, na kterou vsadili.

„Jste zklamaní, zapnete telefon a pak...,“ nechápe Strýcová. „Chodí mi i horší věci, třeba výhrůžky smrtí,“ šokuje česká tenistka, která se pyšní bronzovou medailí z olympiády v brazilskému Riu.

Barbora Strýcová prozradila světu svou zkušenost skrz Facebook.

Barbora Strýcová prozradila světu svou zkušenost skrz Facebook.

Barbora Strýcová tak chtěla ukázat na nepříjemný fenomén. Před pár dny už jsme vás informovali o tom, že podobný problém jako Strýcovou trápil také nizozemskou tenistku Richel Hogenkampovou. Té psal šílený hazardér děsivé zprávy, ve kterých přál smrt celé její rodině.

Fotogalerie

Komentáře