Jedna z nejkrásnějších českých hereček je sama. Proč má smůlu na muže?

Barbora Mottlová přiznala, že je sama. | foto: Herminapress

Patří k naším nejkrásnějším herečkám, přesto po svém boku nemá stálého partnera. Vnadná Barbora Mottlová, která před několika dny oslavila 31. narozeniny, sice touží po vážném vztahu, toho pravého stále ale nepotkala!

Je tomu již několik let, co měla Barbora Mottlová vážný vztah. Ten se ale sesypal jako dům z karet po návštěvě kartářky. Právě tam se totiž dozvěděla šokující informaci.Já jsem zjistila, že můj starší přítel, se kterým jsem v té době byla, je ženatý a má dvě děti. Nevěděla jsem to, a ta kartářka mi to prostě řekla. Nevěřila jsem tomu, a tak pak příteli říkám: ,Chachacha – hádej, co mi ta kartářka řekla‘, a ono BUM! To bylo docela drsné,“ prozradila kdysi herečka.

I kvůli této zkušenosti je možná herečka opatrná. Přesto po trvalém vztahu velmi touží. Samozřejmě bych chtěla vztah, ne na týden, měsíc nebo rok, prostě na dlouho, ovšem ne za každou cenu. Nejsem holka jen do pohody, dokážu zvládnout i problémy. A když jsou na ně dva lidi, jde všechno líp. Tak si počkám, není kam se hnát,“ říká kráska.

Tak je jasné, co si Mottlová při sfoukávání svíček přála. Otázkou je, zda se jí její sen po trvalém vztahu splní. Hlavní je, aby se zase neobjevil kostlivec ve skříni, který by jí mohl zničit iluze.

Fotogalerie

Komentáře