Jak dopadl VW Beetle z tragické nehody u Obrnic? Je div, že spolujezdkyně přežila!

  •   20:46
  • diskuse

Auto Nikoly B. skončilo na padrť. | foto: Expres Koláž

Tragická nehoda u Obrnic, při které přišla o život mladá dívka, vyrazila všem dech, a to zvláště proto, že spolujezdkyně jejich jízdu natáčela na mobilní telefon. Nechtěně tak zaznamenala také poslední okamžiky řidičky. Ačkoli se na první pohled zdálo, že auto neutrpělo příliš závažné škody, tedy řada lidí nechápala, jak je možné, že řidička nepřežila, opak je pravdou. Objasnila to fotografie zdemolovaného vozu, která se šíří po Facebooku raketovou rychlostí!

Auto Nikoly B. skončilo zcela zdemolované. Náraz do protihlukové stěny u Obrnic mu utrhl obě kola na straně řidiče a také celá levá strana vozu je sešrotovaná. To ostatně dokládá také fotografie šířící se po Facebooku.A není se příliš čemu divit, Nikola ve voze údajně jela rychlostí 140 km/h. VW Brouk není zrovna nejrobustnější auto, lépe dopadnout tak mohl jen stěží.

Tato fotka obletěla Facebook. Je na ní jasně vidět, že auto Nikol B. skončilo na padrť.

Tato fotka obletěla Facebook. Je na ní jasně vidět, že auto Nikol B. skončilo na padrť.

V prudké zatáčce dostala Nikola smyk, auto se dostalo do protisměru, najelo na obrubník, obrátilo se a v plné rychlosti najelo do protihlukové stěny. Zatímco řidičku Nikolu B. zabila pravděpodobně tříska z dřevěné stěny, která jí propíchla krk, její kamarádka Nikola V. měla větší štěstí. S poraněním hlavy sice skončila v nemocnici, ale ve středu ráno byla již propuštěna do domácího ošetřování a ze svých zranění se plně zotaví. Děsivá vzpomínka na smrt kamarádky ji však bude pronásledovat do konce života.

Video, které dívky streamovaly na Facebook, chtějí mnohé autoškoly a lektoři prevence nehod použít jako výukový materiál pro budoucí řidiče. To se pochopitelně nelíbí rodinám obou děvčat a také jejich přátelům, kteří opětovné sdílení a přehrávání videa považují za neuctivé. O stažení videa však zatím nepadla ani zmínka.

Fotogalerie

Komentáře