Opět teror? Auto v Londýně najelo do lidí, na místě jsou zranění

Několik lidí dnes v Londýně utrpělo zranění kvůli nehodě, při níž vjel na chodník automobil. Policie podle stanice BBC zatím bez podrobností sdělila, že ke kolizi došlo nedaleko Přírodopisného muzea a že jedna osoba byla zatčena.

Zpravodajka BBC, která je na místě události, s odvoláním na policisty informovala, že zranění postižených osob jsou lehká. Okolnosti toho, co se stalo, policie nyní vyšetřuje.Reportérka BBC uvedla, že se sjíždějí policejní vozy a přítomni jsou už i ozbrojení policisté. Nad místem navíc létá vrtulník.

„Vidím sanitku, do níž je určitě nakládána nějaká osoba, ale není jasné, jak vážně je zraněna,“ sdělila a dodala, že zástup lidí stojí kolem jednoho či dvou lidí na chodníku.

Na chodník v Londýně najelo auto, řidiče zadrželi svědci.

Na chodník v Londýně najelo auto, řidiče zadrželi svědci.

V souvislosti s událostí byl zatčen jeden muž, zatím se teroristický úmysl nepotvrdil. Auto na chodník údajně vjelo ve vysoké rychlosti.

07.října 2017 v 16:18, příspěvek archivován: 07.října 2017 v 17:16

VIDEO: Scene outside Natural History Museum in London as police arrest man who mounted pavement and hit pedestrians... https://t.co/WEY2vnlh5r

Pro zobrazen? videa mus?te m?t zapnutou podporu JavaScriptu

Scene outside Natural History Museum in London as police arrest man who mounted pavement and hit pedestrians... https://t.co/WEY2vnlh5r

Komentáře