Skandální video: Hvězdy Arsenalu se sjížděly plynem, bezvládně padaly na gauč

Skandál roku? Hvězdy Arsenalu se na párty sjížděly rajským plynem! | foto: Profimedia.cz

Berou stovky milionů a za to se od nich očekává jediné, aby reprezentovali svůj klub a šli každému příkladem. Partička z Arsenalu okolo hvězdného Mesuta Özila si to ale příliš k srdci nevzala. Fotbalový svět totiž šokovalo video, v němž se borci z Arsenalu během rozjeté párty sjíždějí rajským plynem a v euforii padají do křesel, jako by ztráceli vědomí. Oxid uhelnatý je přitom ve větším množství životu nebezpečný a fotbalisté jím podle videa ani trochu nešetří!

Tohle je průšvih jako hrom. Britský server The Sun zveřejnil video, které se na veřejnost nikdy nemělo dostat – jde o záběry z párty v londýnském baru, který jen těsně před začátkem letošní sezony, do níž mimochodem vstoupili dvěma prohrami, navštívili fotbalisté slavného Arsenalu.

Jde o borce Mesuta Özila, Pierra-Emericka Aubameyanga, Alexandra Lacazetta, Shkodrana Mustafiho, Henricha Mchitarjana a mladíka Mattea Guendouziho. Větší hvězdy byste na soupisce „kanonýrů“ hledali jen těžko. Že si před sezonou hráči zašli na pařbu, to jim vyčítat nelze, i když šéfové Arsenalu by ani to neviděli rádi. Horší ovšem je, co tam dělali.

Hvězdní fotbalisté si pozvali přibližně sedmdesát dívek a objednali hektolitry šampaňského, vodky a skotské whisky v hodnotě zhruba 30 tisíc liber (přibližně 870 tisíc korun). Zlatým hřebem královského mejdanu ovšem byly balonky s oxidem uhelnatým, tedy rajským plynem. Tomu se říká také „hippy crack“.

Na párty se královsky bavil i nejlépe placený hráč Arsenalu Mesut Özil.

Na párty se královsky bavil i nejlépe placený hráč Arsenalu Mesut Özil.

Rajský plyn se v Británii od osmnácti let prodávat může, nic to ovšem nemění na tom, že jde o halucinogenní látku. Navozuje pocity štěstí a vyvolává záchvaty smíchu, zároveň ale způsobuje i halucinace. A především v kombinaci s alkoholem má velkou spoustu vedlejších účinků. Mezi ty patří stavy bezvědomí, které mohou klidně vyvrcholit i zástavou srdce.

Vůbec dobře na tom zjevně nebyli ani hráči Arsenalu. Někteří z nich po řádném nadechnutí z balonku bezvládně padali do gauče a vypadalo to, že v bezvědomí skutečně jsou. Jmenovitě třeba největší hvězda Özil či mladíček Guendouzi, kterého spoluhráči na záběrech k vdechnutí rajského plynu hecují a on se pak bezvládně sesune na pohovku.

Mesut Özil ještě s balonkem plným oxidu uhelnatého padl na gauč.

Mesut Özil ještě s balonkem plným oxidu uhelnatého padl na gauč.

„Toho mladého hráče s kudrnatými vlasy ostatní povzbuzovali, aby u něj účinky byly ještě silnější. On vdechoval plyn, pak najednou vypnul a sesunul se na pohovku,“ popisují svědci.

Mladík Guendouzi se bezvládně sesunul na gauč.

Mladík Guendouzi se bezvládně sesunul na gauč.

Fotbalisté si dali pečlivě záležet na tom, aby z divokého mejdanu neunikly žádné fotky nebo videa, a požadovali, aby každý host před vstupem odevzdal mobilní telefon. Nakonec ale mají smůlu. A také je čeká hodně vysvětlování.

„S hráči si promluvíme a připomeneme jim, že jsou odpovědní za to, jak reprezentují svůj klub,“ oznámil tiskový mluvčí londýnského klubu.

Na skandální video fotbalistů Arsenalu se podívejte ZDE.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat