Nová řada AquaBabes: Dívky létaly vzduchem. Pomůže jim to prorazit?

  •   22:51
  • diskuse

Natáčení bylo po technické stránce náročné, dívky to však zvládly na výbornou. | foto: Aquila/Universal/M.Tóth

A je to tady. Aquila pustila do světa nový, v pořadí již 4. videoklip na pramenitou vodu, který dává příležitost vyniknout pětici neznámých, leč talentovaných dívek, jimž se tak otevírají dveře do světa showbyznysu. Co na ně říkáte?

Již čtvrtým rokem rozjíždí Aquila vychytralou reklamní kampaň, která má za cíl přitáhnout pozornost co nejširší škály diváků.Každoročně k tomu využívá pětici pohledných, pěvecky a pohybově nadaných mladých dívek, které si projdou vizuální proměnou, tvrdým tréninkem a na základě vzniklého videoklipu se dostanou na televizní obrazovky a do povědomí veřejnosti.

Natáčení probíhalo koncem března, režie se ujal španělský režisér Eduardo Vieitez a výsledek spatřil světlo světa začátkem tohoto týdne. Po dvou dnech má už bezmála sto tisíc zhlédnutí.

Mária, Stiliana, Markéta, Petra i Tereza jsou muzikálně založené. Každá se věnuje hudbě po svém. Jedna studuje konzervatoř, jiná má svoji kapelu. Všechny by ovšem rády prorazily, jako se to podařilo některým z jejich předchůdkyň.

Poprvé dívky létají vzduchem.

Poprvé dívky létají vzduchem.

A začnou tím, že vystoupí 17. června na Staroměstském náměstí v rámci Mattoni koktejl festivalu.

Tak která z dívek je vaše favoritka? Fotky naleznete v galerii.

Fotogalerie

Komentáře