Kauza dne: Antonín „Tony“ Jalovec z VyVolených přišel o byt a manželku

O Antonínu Jalovcovi dnes už neuslyšíte. | foto: Profimedia.cz

Před 10 lety musel vítěz druhé řady VyVolených Tony Jalovec řešit první vážnější problémy od konce soutěže. Zkoušel obejít pražský magistrát a vyměnit svůj byt v Ďáblicích. Ten ho ovšem nařkl z falešné výměny a navíc ho z bytu vyhodil. Tony podal žalobu, ovšem na soud nedošlo, protože sám byt opustil. Jeho styl života ho později stál jak peníze, tak manželství.

Dnes si v Kauze dne připomeneme vítěze druhé řady reality show VyVolení Antonína Jalovce alias Tonyho. Rok po tom, co v roce 2006 vyhrál, musel začít řešit první vážné problémy. Měl přijít rozvod s manželkou Renatou Kajdžas a navíc si chtěl protiprávně přilepšit, když se snažil podvodně vyměnit svůj byt.Tony doufal, že odevzdá pražskému magistrátu svůj starý byt v Ďáblicích a vymění ho za lepší. Magistrát ovšem zjistil, že jde o výměnu ilegální: „Žádal nás o souhlas s výměnou, zjistili jsme ale, že jde o výměnu falešnou, a tak jsme mu ji nejen neodsouhlasili, ale navíc dostal výpověď z bytu bez náhrady,“ uvedl tehdy pro deník Aha! šéf bytového odboru Vladimír Dykast.


Tonymu se tohle jednání značně nelíbilo, a proto podal k soudu žalobu, kde žádal zneplatnění: „Pan Jalovec podal žalobu k soudu a žádal zneplatnění výpovědi. Byt ale teď sám dobrovolně vyklidil a soud se tedy konat nebude. Stejně by nevyhrál,“ dále doplnil Vladimír Dykast v roce 2007.

Rozvod sice v tu chvíli Renata vyvrátila: „Ať si lidé říkají, co chtějí, my jsme v pohodě,“ nicméně jejich vztah stejně nevydržel. Navíc hned po rozvodu mu jeho nová partnerka porodila syna. Tony začal být pyšným otcem. Všechny peníze ovšem dokázal během chvíle utratit a musel se spokojit s prací barmana nebo trenéra ve fitku.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:09 22. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  27
 • Haha
  14
 • Super
  12
 • Cože
  12
 • Tvl
  11
 • Sladký
  10


Komentáře