Nový díl pořadu Ano, šéfe! se stane tím nejdrsnějším v celé historii! Budete zírat

Zdeněk tentokrát neřešil problém restaurace, ale problém dvou lidí, kteří se nedokázali dohodnout na fungování. | foto: FTV Prima

Nová série pořadu Ano, šéfe! je daleko ostřejší, než ta předešlá. Vyhrocených situací a nedořešených rodinných problémů jako by v ní přibylo, zatímco těch kuchařských rad ubylo. Díl, který televize Prima odvysílá ve čtvrtek večer, je toho jen příkladem. Dojde totiž i na výhrůžky, exekuci, ale také napadení!

Zdeněk Pohlreich začal se svým pořadem Ano, šéfe cestovat po Česku z čistě kuchařské stránky. Jezdil po restauracích a radil majitelům či provozovatelům, jak podnik zachránit před úplným bankrotem. V nové sérii se však proměnil v poradce a záchranáře.V díle, který televize Prima odvysílá ve čtvrtek večer totiž dojde na fyzické napadení, nadávky, výhrůžky a dokonce i exekuci!

Šéf tentokrát navštívil zasněženou horskou idylu, Boudu v Obřím dole pod Sněžkou, kde majitelka Klára Veverková a její parta žijí po svém - nocují v iglú, vyznávají freeride, chovají včely či prasata mangalica.

O idylu se ale jedná jen zdánlivě. Pod povrchem se totiž ukrývají nevyjasněné vlastnické vztahy, hora dluhů, lží a polopravd.

O to horší je, že majitelka spory vede se svým bývalým partnerem, který jí znemožňuje provozní činnost. Stříhá jí kabely a dokonce i odpojil vodovod.

Poprvé za celou historii Ano, šéfe! tak dojde na ostré vyřizování osobních účtů.

Z dílu o vaření se tak stane doslova hororová noční můra, Pohlreich se ocitne mezi dvěma lidmi, kteří nejsou schopni spolu fungovat a o skandál rozhodně nebude nouze. Počkejte si na to a uvidíte sami!Ohodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 27. května 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  116
 • Super
  41
 • Tvl
  25
 • Cože
  24
 • Sladký
  18
 • Haha
  16


Komentáře

Expres.cz