Anna Slováčková přiznala: Mámu na Instagramu nesleduju! Měla by jednat s rozvahou

Anna Slováčková přiznala, že mámu na Instagramu nesleduje. | foto: archív Muzikál IAGO, Profimedia.cz / Lenka Hatašová

Herečka Anna Slováčková (21) je v jednom kole. Hraje v sedmi muzikálech a do toho řeší rodinné neshody svých rodičů a velmi diskutovaný Instagram maminky Dády Patrasové (61). O klidném létě tedy rozhodně mluvit nemůže.

Někdo se na léto těší, jelikož ho čekají letní radovánky, další ho sotva zaznamenají. K té druhé skupině patří Anna Slováčková, která má během parných dnů práce nad hlavu.Aktuálně se připravuje na muzikály Iago a Krysař, které startují v září. O odpočinku si tedy nechává zdát a přiznává, že ke všem svým povinnostem by se ráda začala věnovat i sólové dráze zpěvačky.

Jenže to se bude muset začít soustředit jen na sebe a nevšímat si častých hádek rodičů. „Už to naštěstí nějaký čas neřeším,“ přiznala Slováčková v rozhovoru, který Expres.cz poskytla během zkoušky kostýmů u Beaty Rajské pro svou roli Desdemony v muzikálu Iago.

Anna zkoušela kostým u Beaty Rajské s Dashou.

Anna zkoušela kostým u Beaty Rajské s Dashou.

Aničko, ty jsi teď hlavně muzikálová zpěvačka, mám pravdu?

Dalo by se to tak říct. Hraju v sedmi muzikálech, tedy pokud počítám Krysaře a Iago, které zrovna zkouším.

Kdy se vrhneš na sólovou dráhu?

Už se na tom pracuje. Akorát to jde pomalu. Písničky se jen tak nenapíší, pokud to má mít nějaký smysl, a s hudbou je to podobně. Nemáme na sebe s kapelou teď moc čas, tak uvidíme, jak to půjde dál. Momentálně máme hotových šest písniček.

Jaký styl hudby jsi zvolila?

Já bych se nerada škatulkovala, protože mám ráda všechno. V každém stylu si něco najdu a stejně jako je rozmanitá hudba, byla bych ráda, aby byl rozmanitý i náš repertoár.

Pomáhají ti s hudbou rodiče?

Vůbec. Já se s nimi ani radit nechci. Až to budu mít hotové, ráda potom půjdu za tátou, ukážu mu to a vyslechnu jeho názor. Je lepší si na takových věcech dělat sám, než aby do toho někdo mluvil.

Jaké teď máte v rodině vztahy?

Já o aktuální rodinné situaci nic nevím. Nestarám se o to.

A co říkáš na Instagram své maminky?

Nic na to neříkám. Ať si dělá, co chce. Já ji na Instagramu nesleduju, takže už ani nemám přehled o tom, co tam přidává. Jen si myslím, že by to měla dělat s rozvahou.

Spousta lidí se do ní po snímku prsou opřelo. Jak tohle vstřebáváš?

Už to přehlížím. Důležité je pro mě to, co si myslí moje okolí. A moji kamarádi, praví kamarádi, to neřeší a ani by je nenapadlo mi to ukazovat.

Žiješ tedy svým vlastním životem?

Přesně tak.

Fotogalerie

Komentáře