Dcera hvězdy Ulice se bude vdávat. Řekla ano moderátorovi z rádia

Anna Maria řekla Radkovi Hrdinovi ano. | foto: Facebook Anny Marie Landor

Už aby začala péct svatební koláčky! Dcera herečky Ljuby Krbové Anna Marie Landor se bude vdávat, na břehu Atlantského oceánu odpověděla ano na žádost o ruku svému dlouholetému partnerovi, moderátorovi rádia Spin, Radku Hrdinovi.

Na tuto dovolenou budou dcera Ljuby Krbové Anna Maria a jeden z nejoblíbenějších rozhlasových moderátorů Česka Radek Hrdina vzpomínat do konce života. Právě na břehu Atlantského oceánu, kam se spolu vydali, se totiž zasnoubili. Anna Marie přiznává, že žádost o ruku sice očekávala, Radek ji i tak dokázal překvapit.Z mého pohledu to Ráďovi vyšlo geniálně, protože bylo mnoho chvil, kdy jsem si z něj dělala srandu, že teď bych myslela, že mě požádá o ruku a on to zase propásl. Když to ale přišlo, vůbec jsem to nečekala,“ svěřila se nám šťastná budoucí paní Hrdinová.

Odehrálo se to na krásné surfařské pláži Arrifana u Atlantiku. Mou pozornost odvedl vzkaz v němčině, který - nevím, jak to udělal - přinesla vlna a tvářil se jako ze starých časů, protože byl napsaný švabachem. A zatímco já jsem si lámala hlavu s překladem, Ráďa vedle mě ‚vykleknul’, chudák, ďůlek,“ popsala romantiku vystřiženou jak z amerického filmu Anna Maria

Snoubenci si tak nyní užívají poslední dny dovolené a po návratu do vlasti začnou přípravy na svatbu. A rozhodně není času nazbyt. Oba si totiž potrpí na tradice a veselka by se tak měla uskutečnit do roka a do dne. Pakliže bude i svatba tradiční a dojde na únos nevěsty, Hrdina by již nyní měl začít šetřit na vykoupení. Kromě toho, že je jeho nastávající manželka úspěšnou právničkou, ještě hraje americký fotbal za Pražské Harpyje a je už teď jasné, že ji její kamarádi z týmu nevrátí zadarmo.

Fotogalerie

Komentáře