Rozina z Ulice prozradila, proč v seriálu končí: „Nechci stát na místě, chci jít dál“

Rozina z Ulice prozradila, co stojí za jejím odchodem ze seriálu a proč se tam už nevrátí! | foto: Nova/Instagram

Mladá herečka Anna Kadeřávková otevřeně promluvila o tom, proč opouští seriál Ulice. Odjíždí studovat do USA, kde se hodlá věnovat herectví i studijně a kdo ví, možná plánuje dobýt dokonce i Hollywood. Do Ulice se však nevrátí. Jak sama přiznala, je čas jít dál a ne stát na místě. Co tím chtěl básník říci?

„Přesně za týden touhle dobou budu stát na letišti v Los Angeles. Uff, safra! S jedním kufrem, tisíci obavami a třemi měsíci na druhý půlce zeměkoule před sebou,“ svěřila se v pondělí večer na sociální síti herečka Anna Kadeřávková (19), která se vtiskla do povědomí veřejností zejména jako unylá a nudná Rozina z Ulice.Kam odlétá Anna Kadeřávková?

Kam odlétá Anna Kadeřávková?

Shodou náhod se dokonce i v seriálu chystá na dalekou cestu do USA, nikoliv však jako herečka, ale jako modelka.

Ve skutečnosti má ale za velkou louží trochu jiné plány: „Rozhodla jsem se udělat velký krok kupředu a po tolika letech snění podívat se do Los Angeles to fakt uskutečnit. Jedu se zlepšit nejen v angličtině, ale hlavně studovat herectví, které je pro mě už od dětství nejen snem, ale i obrovským hnacím motorem kupředu.“

Anička se také svěřila, že má z cesty velký strach, je ovšem zvědavá, co jí v zahraničí čeká.

Anna se do Ameriky už nemůže dočkat.

Anna se do Ameriky už nemůže dočkat.

„Těším se, až poznám nový kontinent, nové lidi a až budu mít čas čistě jen sama na sebe. Těším se, až na vlastní kůži poznám, jak se dělá herectví v Hollywoodu, jak chutná pravej americkej burger a až se projdu po tom slavném chodníku s tolika hvězdama,“ pokračovala.

Pokud však fanoušci seriálu očekávají, že se herečka do Ulice po návratu z USA vrátí, nejspíš čekají marně. Anička totiž návrat neplánuje. Zcela opodstatněně nechce skončit jako ta plejáda herců a hereček, které se zabydleli v Ulici a jejich kariéra tak léta stagnuje na jednom místě. Vždy si je veřejnost bude pamatovat jako „ty z Ulice“ a tomu se chce Kadeřávková nejspíš vyhnout.

„Uvědomuji si, že všechno má svůj čas a ten můj v Ulici pomalu vypršel. Je na čase poděkovat a jít dál vstříc zítřkům a novým příležitostem. Prostě pokračovat a nezůstat stát na místě. Růst dál...“

Nám nezbývá než mladé talentované blodýnce držet palce a zaradovat se, že je její plytké roli Roziny konečně amen.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 11. května 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  40
 • Trapas
  26
 • Sladký
  16
 • Cože
  15
 • Tvl
  15
 • Haha
  12


Komentáře