Další smůla pro Annu K.: Umírá jí pes, zpěvačka ho nechce nechat trápit

Anna K. prožívá opravdu smutné období. Nejenže musí podruhé bojovat s rakovinou prsu, nyní se musí smířit s nemocí milovaného tvora. Ve velmi vážném zdravotním stavu je totiž i její pejsek Toník, kterého dokonce musela dopravit na veterinu.

A přestože doufá v zázrak, zpěvačka je smířená s tím, že to její pejsek nezvládne. Náš Toníček má asi milion diagnóz, ale náladu mu to donedávna absolutně nekazilo. Bohužel ale od té doby, co jsem doma z nemocnice, hodně chřadne a přestal úplně jíst,“ svěřila se se smutnou zprávou zpěvačka s tím, že pejska musela pomocí psí záchranné služby odvézt na veterinu.A tom uslyšela smutnou diagnózu. Pan doktor Najman z kliniky AA-Vet nám sdělil, že Toníček je sice Fénix, který už několikrát vstal doslova z popela, ale že se obává, že je teď opravdu na konci své cesty. Nyní je celkem stabilizován, nic ho nebolí, ale nepřijímá absolutně potravu už víc dnů. Sono ukázalo nález, který tomu stavu odpovídá,“ pokračovala Anna K.

Ta tuší, že ji nyní nečeká příjemné rozhodování. „Rozhodně mého psího kamaráda nehodlám trápit ani minutu, pokud kvalita jeho života nebude dobrá. Musím to teď nějak vstřebat a prostě přijmout a rozhodnout se,“ uzavřela s tím, že třeba se stane zázrak. Moc tomu ale sama nevěří.

Fotogalerie

Komentáře