Anna K. a Lenka Filipová společně v akci: Nemoc je o půvaby nepřipravila

Obě bojovaly poslední měsíce s nemocí a obě vypadají jako znovuzrozené. Anna K. a Lenka Filipová se potkaly na oslavě narozenin Mira Žbirky, rozdávaly pozitivní energii a vypadaly nádherně. Kde se v nich bere ta síla?

Lenka Filipová (63) bojovala v létě s vážnou poruchou imunitního systému. Stáhla se proto na čas do ústraní. V srpnu opět vplula do společenského života, ovšem pohublá a vysílená. Dnes je zpěvačka konečně ve formě a vypadá nádherně. Dorazila totiž na oslavu narozenin Mira Žbirky a její věk by jí tam nikdo faktů neznalý jen těžko uvěřil. 

Na stejnou akci dorazila také Anna K. Ta před měsícem podstoupila operaci, která ji vyslala na další cestu vstříc uzdravení. Dává si proto od vystupování na čas volno.

Lenka Filipová a Kateřina Žbirková

Lenka Filipová a Kateřina Žbirková

Společenskému životu se však nevyhýbá. Před pár dny vyrazila na charitativní akci Světlušky, na které dokonce i zazpívala. 

Annu K. čeká ještě dlouhá cesta k uzdravení. Přesto rozdává pozitivní energii.

Annu K. čeká ještě dlouhá cesta k uzdravení. Přesto rozdává pozitivní energii.

Na oslavě Mira Žbirky vypadala krásně, optimisticky a rozdávala úsměvy. Anna K. (52) je vzorem pro všechny, kteří již ztrácí sílu a svůj boj s nemocí vzdávají. Úsměv je totiž, zdá se, lék na všechno.

Fotogalerie

Komentáře