Proměna v čase Anety Langerové: Roste nám tu jedna z nejkrásnějších celebrit

Když v roce 2004 Aneta Langerová vyhrála premiérovou řadu soutěže Česko hledá SuperStar, tak asi netušila, jak úspěšná kariéra ji čeká. Před třinácti lety měla vizáž malé holky. Dnes je z téhle zpěvačky krásná žena, o které je známé, že ráda experimentovala s účesy. Nicméně její dnešní vzhled stojí jednoznačně za to.

V roce 2004 byla Langerová neznámou dívkou, která se přihlásila do nové pěvecké soutěže. To, že by mohla vyhrát, ji asi ani nenapadlo. Nicméně čas plynul, ona se dostávala stále dál, až se ocitla ve finále se Šárkou Vaňkovou. Když potom moderátoři oznámili její jméno, bylo jasné, že tuhle dívku na českém pěveckém poli uvidíme i dál.Aneta Langerová je už dnes známá jako člověk, který rád experimentuje s účesy. Dětský obličej, který na nás koukal z obrazovky v době pěvecké soutěže, vždy zdobil jiný účes. Potom v průběhu dalších let se účesy stále dost měnily.

V průběhu dalších let ovšem Langerová rostla do krásy. Na přelomu let 2010 až 2012 se z ní stala opravdu krásná žena, o kterou musel mít každý muž zájem. Dětská tvář, kterou jsme vídali dříve, dozrála a klasické účesy jen s rozpuštěnými vlasy jí dodávaly příjemnou vizáž.

Aneta Langerová v roce 2012.

Aneta Langerová v roce 2012.

A jak vypadá vítězka historicky první pěvecké soutěže dnes? Stále lépe. Dá se říct, že Langerová roste do krásy.

Zda to může jít ještě dál, na to se budeme těšit v následujících letech.

Fotogalerie

Komentáře