Kauza dne: Verešová vysvětlovala rozchod s Jágrem: Nechtěla jsem být služkou hazardního hráče

S dnešní Kauzou dne se podíváme na možná největší legendu světového hokeje Jaromíra Jágra a jeho bývalou přítelkyni Andreu Verešovou. Ona totiž nechtěla být pouze služkou, jak sama tvrdila. Údajnou krizi měli už od léta 2003, na podzim potom jejich vztah skončil úplně. Verešová také prozradila, že si myslí, že jí Jágr nebyl vždycky věrný.

Verešová prý ještě nebyla ve věku, aby se z ní stala jenom žena v domácnosti: „Cítím se příliš mladá, abych dělala jen domácí hospodyňku, ač ráda vařím, určitě bych se dokázala postarat o rodinu a v mnoha věcech se přizpůsobím. Ale abych se starala o statek, dojila kravičky a okopávala brambory, na to nejsem fyzicky ani psychicky způsobilá, to není styl mého života,“ řekla Verešová jednoznačně.Jaromír Jágr se nikdy netajil svou láskou k hazardu. V Las Vegas patřil Jágr k VIP hostům: „Byli jsme v Las Vegas, ale ne spolu. On hrál a já chodila po atrakcích,“ prozradila Verešová o jejich poslední dovolené. Jágr dokázal za jeden večer v kasínech prohrát až astronomické cifry.

Podle Verešové je Jágr ještě nedospělý: „On je jednoduše velké dítě, které není zralé na vážný vztah s někým, kdo ho miluje, komu by měl být oporou a pro něhož musí něco obětovat. A já jednoduše nejsem ochotna nadále být jen ta, co ustupuje, něco řeší a dělá kompromisy,“ přiznala Andrea Verešová s tím, že partneři se musí navzájem oceňovat.

Upřímně si myslela, že jí Jágr nebyl věrný.

Upřímně si myslela, že jí Jágr nebyl věrný.

Bohužel pro Verešovou se také probíralo, jestli jí byl Jaromír Jágr vždy věrný: „Upřímně? Nejsem přesvědčena, že Jágr mi byl vždy věrný,“ prozradila smutně. Bylo veřejným tajemstvím, že si Jágr měl užívat s kanadskou striptérkou, o zájmu fanynek nemluvě.

Verešová byla z konce vztahu zklamaná: „Byli jsme spolu čtyři roky, milovali se, byli jsme velmi dobří kamarádi a spoustu věcí na sobě obdivovali. Stále jsem věřila, že to nějak vyřešíme, že to překonáme, že to nebude až tak zlé. Je mi to líto,“ dodala na závěr.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:51 9. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  62
 • Trapas
  47
 • Haha
  29
 • Tvl
  23
 • Cože
  22
 • Sladký
  15


Komentáře