Kerestešová z Ordinace: Má po svatbě, děti však odmítá. Co za tím stojí?

Andrea Růžičková promluvila o dítěti. | foto: Koláž expres/Herminapress

Andrea Růžičková (32), dříve Kerestešová, si postavila hlavu. Svatba sice ano, ale mimino, na to si nejspíš budeme muset ještě počkat. Co za tím stojí?

Andrea Růžičková, kterou veřejnost momentálně vídá jako doktorku Mariku v seriálu Ordinace v růžové zahradě, se v srpnu stala vdanou paní a všichni napjatě očekávají, kdy k herečce přiletí čáp.

Toho se však nejspíš jen tak nedočkáme. Andrea si totiž nenechá do ničeho mluvit a čím větší tlak na ni veřejnosti bude vyvíjet, tím víc bude půvabná Slovenka s miminkem otálet.

Růžičková, bývalá Kerestešová odmítá podlehnout tlaku veřejnosti.

Růžičková, bývalá Kerestešová odmítá podlehnout tlaku veřejnosti.

Na otázku, kdy plánuje počít svého prvního potomka, odpověděla: „Až se mě na to lidé přestanou ptát. Možná brzy, možná později. Já nedělám ráda věci na počkání nebo proto, že se ode mě něco očekává. Potomek si k nám prostě najde cestu v ten pravý čas,“ uvedla rozhodně.

Andrea s manželem Mikulášem a jeho bratrem Štěpánem.

Andrea s manželem Mikulášem a jeho bratrem Štěpánem.

V partnerství je však velmi spokojená: „Mám šťastné manželství, kde jsme zcela rovnocennými partnery. Prostě spokojenost,“ svěřila se o vztahu s manželem Mikulášem Růžičková, která vyrazila na křest charitativního kalendáře nikoliv jako herečka, ale jako fotografka.

Andrea fotila děti s vrozenou poruchou metabolismu.

Andrea fotila děti s vrozenou poruchou metabolismu.

„Fotila jsem dvanáct dětí, které trpí vrozenou poruchou metabolismu - fenylketonurií . Výtěžek z prodeje bude věnován Národní sdružení PKU, tedy neziskové organizaci sdružující její pacienty,“ vysvětlila na závěr.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 20:26 21. února 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  17
 • Cože
  17
 • Haha
  14
 • Sladký
  14
 • Tvl
  12
 • Trapas
  11
Komentáře

Mohlo by vás zajímat