Andrea Pomeje se usmířila s rodinou Jiřího, ten byl převezen do soukromého sanatoria

Rozvádějící se manželé už spolu zase komunikují. | foto: Profimedia.cz

Ještě nedávno byla Andrea Pomeje na nože s otcem Jiřího Pomejeho, který ji měl dokonce vykázat z nemocnice, kam dýdžejka přišla svého stále ještě manžela navštívit. Dnes jsou spory zažehnány a Andrea je s Jirkovými rodiči zase v kontaktu. Dokonce po své dceři poslala Pomejemu vzkaz!

Mezi mnou a Jirkovým tatínkem byla nějaká negativní energie, ale už je to snad v pořádku. Nechtěl, aby se Jirka rozrušoval, v jeho stavu musí být v naprosté psychické pohodě,“vysvětlila dýdžejka Blesku, co bylo příčinou sporu, který měla s otcem Jiřího Pomejeho.

Andrea dokonce pozastavila žádost o rozvod, kterou podala předtím, než byla zveřejněna zpráva o tom, že se Jiřímu vrátila rakovina a byl převezen do nemocnice.

Mezi svátky jsem se i viděla s Jirkovou maminkou a sestrou Petrou. Přivezly do Prahy dárek k Vánocům pro Aničku,“ řekla Andrea.

Anička mu nakreslila obrázek a já k němu připsala vzkaz. Chci, aby Jirka věděl, že ho mám ráda a že mi záleží na tom, aby byl zdravý, že na něj obě myslíme. A s Aničkou si dokonce krátce telefonovali,“dodala.

Jiří Pomeje byl převezen z Ústřední vojenské nemocnice v Praze, kde doteď ležel, do soukromého sanatoria, které se specializuje na pacienty s onkologickými onemocněními.

Fotogalerie


Komentáře