Pomejeho rodina je bez peněz: V těžké životní situaci zůstala Andrea sama

Jako by toho nebylo na Andreu Pomeje (30) málo. Zatímco její manžel Jiří Pomeje (53) bojuje v nemocnici se zápalem plic a zákeřnou rakovinou, ona má co dělat, aby uživila rodinu a postarala se o domácnost. Jak sama dýdžejka přiznala, nejsou na tom po finanční stránce vůbec dobře.

Bývalý filmový producent Jiří Pomeje leží v nemocnici, kam se dostal kvůli zápalu plic, který ho zmohl po dvaačtyřicet dní trvající hladovce, jíž chtěl porazit rakovinu hrtanu. Jeho manželka Andrea Pomeje je tedy na všechno sama. Jakmile není u manžela v nemocnici, stará se o dceru a vydělává peníze. Rodina známého producenta na tom totiž není vůbec dobře. „Musím to zvládat. Bez peněz to nejde,“ povzdechla si dýdžejka, která se teď otáčí jako nikdy předtím.

Pomeje ještě před onemocněním vyhlásil osobní bankrot kvůli dluhům z minulosti, které mu zatěžovaly život, a tak rodinu živí jen Andrea. Dokud byl však Pomeje doma, mohl jí pomáhat s chodem domácnosti nebo péčí o dceru.

Pomejeho rodina na tom tedy není momentálně vůbec dobře. Kromě těžké finanční situace navíc stojí před těžkým rozhodnutím – buďto Jiřímu vyoperují nádor a on tak navždy přijde o hlas a dostane slavíka, anebo operaci odmítne a přijme tu nejtemnější skutečnost. 

Jiří Pomeje s dcerou v době, kdy se léčil standardně.

Jiří Pomeje s dcerou v době, kdy se léčil standardně.

Pomeje se do problémů s penězi dostal kvůli filmu Andělská tvář, na který si vzal velkou půjčku a nedokázal ji splácet. O snímek totiž nebyl zájem, a tak se dostal do začarovaného kruhu. Z toho nemohl najít cestu ven, a proto se uchýlil k alkoholu.

Dlouhé roky nevěděl, co se sebou, až nakonec poznal Andreu, se kterou zplodil dceru. Usadil se a žil klidný rodinný život. Poté mu však diagnostikovali rakovinu, s níž momentálně bojuje v nemocnici společně s těžkým zápalem plic. Držme mu palce.

Fotogalerie

Komentáře

Expres.cz