Vánoce u celebrit třikrát jinak: Uhodnete, kdo je „eko“ a kdo to neřeší vůbec?

Vánoce celebrit třikrát jinak... | foto: instagram

Nejsou Vánoce jako Vánoce, což dokládají i sociální sítě našich celebrit. Někdo vánoční náladu nevnímá, výzdobu neřeší a svátky prožívá pouze v tichosti domova. Někdo si naopak potrpí na vymetání vánočních trhů a dopřávání si typických zimních specialit. Třeba svařáku! Ani tady se ale slavní neshodují! Zatímco někdo zkouší svařáky napříč vlastí a ekologii u toho neřeší, jiný si už bez vlastního plecháčku ani ten svařák nedá. Uhodnete, jak to mají Veronika Kopřivová, Nikol Trojanová a Andrea Kerestešová?

Nikol Trojanová

Christmas mood loading. Vánoční trh na Václaváku jsem už taky prubnula. Spodní i vrchní, a hlásím, že nejlepší svařák jsem zatím měla na Míráku. V sobotu mě čeká ten brněnský, tak jsem zvědavá, jak se ukážete!“ napsala Nikol, a jak je vidět, z čeho svařák pije, je jí lhostejné.

Nikol Trojanová a její vánoční nálada na trzích

Nikol Trojanová a její vánoční nálada na trzích

Andrea Růžičková Kerestešová

Zodpovědněji k tomu přistupuje herečka Andrea Kerestešová. Byli jsme na svařáku. S vlastním hrníčkem,“ pyšní se na Instagramu. Text potom doplnila hashtagy: bez plastů, bez odpadu, ekologicky...

Andrea Kerestešová na to jde ekologicky.

Andrea Kerestešová na to jde ekologicky.

Veronika Kopřivová

Tato kráska to má s Vánoci vůbec nahnuté, neboť neustále pracuje, a tak na nějakou vánoční náladu nemá ani pomyšlení.

Veronika nemá na vánoční atmosféru ani pomyšlení.

Veronika nemá na vánoční atmosféru ani pomyšlení.

 „Doma ještě nemám žádnou výzdobu, svíčku, první a druhý advent jsem ani nepostřehla, dárky mám tak dva, cukroví zatím taky nechystám, a když na Instagramu vidím, jak ostatní mají #christmasmood, tak se cítím blbě. Ale snad v tom nejsem sama. Všude začíná být plno lidí a to mě dost stresuje, jsem celkem introvertní asociál,“ stěžuje si na Vánoce.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat