Kerestešová si čekání na porod užívá. Proč se přirovnala ke slonici?

Andrea Kerestešová přenáší již téměř týden. | foto: Profimedia.cz

Prvorozený potomek herečky Andrey Růžičkové si dává pořádně načas. Její slavná maminka ale rozhodně nepropadá panice. Nejenže svými vtipnými komentáři baví celý internet, navíc se chová, jako by neměla každou chvíli rodit.

Herečka Andrea Růžičková, za svobodna Kerestešová, by měla každou hodinu porodit svému manželovi Mikoláši Růžičkovi prvního potomka. A z dlouhého čekání udělala doslova reality show. Svými vtipnými komentáři baví totiž celý český Facebook.Termín porodu měla sice před několika dny, rozhodně ale nepropadá panice. „Jako ono je další pondělí? Dnes ale s úplňkem, tak ať se dějí věci nevídané! Třeba dnes přiletí mimozemšťani... nebo tak něco,“ napsala na svůj facebookový profil Andrea ještě v pondělí s nadějí, že by již mohla porodit. Nestalo se tak.

Rozhodně ji to ale neznervózňuje. „Okolí na nás často tlačí. Nesmíme tomu podlehnout. Nejdřív na vás tlačí, kdy už jako budete těhotná. Pak kdy už jako to dítě půjde ven. Pak na vás budou tlačit, proč to dítě jako ještě nechodí, nemluví a tak dále. Pojďme se na to vykašlat. Nikdo nám a našim dětem nebude organizovat život,“ říká Andrea, která se začala dokonce přirovnávat ke slonici, ty bývají těhotné 22 měsíců.

A nejen to. Porod se rozhodla vyvolat tak, že včera večer vyrazila na koncert kapely svého manžela Republic of Two do Vnitroblocku. Od té doby na jejím profilu nepřibyl žádný nový status. Tak snad že by už se z Andrey stala maminka? Přece jenom již přenáší skoro týden.

Fotogalerie

Komentáře